Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Viši Asistent / Viša Asistentica

VIŠI ASISTENT / VIŠA ASISTENTICA. Croacia

Empleo en Croacia de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sveučilište u Splitu

PRAVNI FAKULTET

objavljuje natječaj za zapošljavanje

  1. Jednog suradnika/ice na suradničko radno mjesto višeg asistenta/ice u području Društvenih znanosti, znanstveno polje Sociologija, za nastavni predmet Sociologija, na određeno vrijeme od četiri godine, u punom radnom vremenu.

UVJETI: Pristupnici trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti Narodne novine“, broj: 119/2022).

UZ VLASTORUČNO POTPISANU PRIJAVU NA NATJEČAJ KANDIDATI SU DUŽNI PRILOŽITI: dokaz o ispunjavanju uvjeta, diplomu o stečenom akademskom stupnju doktora znanosti, životopis, potvrdu nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 30 dana), bibliografiju, podatke o znanstvenoj, nastavnoj i stručnoj djelatnosti, preslike radova, domovnicu ili dokaz o državljanstvu neke druge države te za strane državljane dokaz o poznavanju hrvatskog jezika.

Kandidati koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, dužni su priložiti sve dokaze koje posebni propisi određuju za ostvarivanje tog prava. Takvi kandidati ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale kandidate, samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s čl. 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, br. 121/2017, 98/2019, 84/2021 i 156/2023), imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima i dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze iz čl. 103. stavak 1. dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposlavanje-843/843.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati su izričito suglasni da Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno člancima 13. i 14. Opće Uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Opća Uredba o zaštiti takvih podataka), SL EU L119 i Zakonu o provedbi Uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine, br. 42/2018).

Prijave s potrebnom natječajnom dokumentacijom podnose se Dekanatu Pravnog fakulteta Sveučilišta u Splitu u elektroničkom obliku na e-mail dekanatpravst.hr , u roku od 30 dana od objave natječaja u Narodnim novinama.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola.

Sudionici natječajnog postupka bit će obaviješteni o rezultatima natječaja putem mrežnih stranica Fakulteta.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 6 años.

Empleador: SVEUČILIŠTE U SPLITU, PRAVNI FAKULTET.

Instrucciones para solicitar:

Email: dekanatpravst.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2518027.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.