Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Viši/a Asistent U Organiziranom Stanovanju

VIŠI/A ASISTENT U ORGANIZIRANOM STANOVANJU. Croacia

Contrato en Croacia de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Personal care workers in health services › Home-based personal care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem Statuta Centra, Pravilnika o radu, Pravilnika o unutarnje ustrojstvu i sistematizaciji poslova i radnih mjesta Centra za pružanje usluga u zajednici Ozalj te suglasnosti Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike ravnateljica Centra za pružanje usluga u zajednici Ozalj dana 19.06.2024. raspisuje

NATJEČAJ

Za zapošljavanje na radnom mjestu:

  1. VIŠI ASISTENT U ORGANIZIRANOM STANOVANJU

  • na neodređeno puno radno vrijeme – 1 izvršitelj-ica

Uvjeti za obavljanje posla:

  • stručna sprema- srednjoškolsko obrazovanje i tečaj za njegu ili osposobljavanje za poslove asistenta u organiziranom stanovanju
  • radno iskustvo: 1 godina radnog iskustva
  • nepostojanje zapreke iz čl. 261 Zakona o socijalnoj skrbi

Kandidat za višeg asistenta u organiziranom stanovanju treba priložiti:

  • zamolbu
  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/diplome)
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice)
  • uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju tj. da se ne vodi kazneni postupak ne starije od 30 dana
  • potvrdu o stažu izdanu od Zavoda za mirovinsko osiguranje

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dužni su u prijavi za natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na sve ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj dužni su priložiti svu dokumentaciju koja omogućuje ostvarivanje navedenog prava (rješenje, uvjerenje, potvrdu i sl. u skladu s čl 102 Zakona o hrvatskim braniteljim iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Sa svim kandidatima mogu se obaviti razgovori i/ili testiranja. O vremenu i mjestu održavanja razgovora i/ili testiranja bit će osobno obavješteni najmanje tri dana prije održavanja.

Zamolbe dostaviti najkasnije 8 dana od objave natječaja poštom ili osobno na adresu:

Centar za pružanje usluga u zajednici Ozalj, Jaškovo 50, 47280 Ozalj

Popis poslova:

  • sudjelovanje kod prijema korisnika i uključivanje u novu sredinu
  • poticanje i održavanje kognitivnih i motoričkih vještina
  • razvijanje vještina za samostalnu brigu o vlastitoj prehrani (raspoznavanje, zarez, konzumiranje, pripremanje i kupovanje prehrambenih artikala te održavanje pribora za jelo)
  • razvoj i održavanje vještina za samostalnu brigu o osobnoj higijeni, osobnom izgledu i urednosti
  • provođenje vježbi za snalaženje i samostalno kretanje u poznatoj i nepoznatoj sredini
  • uspostava i održavanje socijalnih odnosa
  • pružanje pomoći pri snalaženju u vremenu i prostoru
  • osnaživanje u prihvaćanju oštećenja
  • razvoj socijalnih i emocionalnih osobina
  • primjena različitih metoda podrške u svrhu usmjeravanja i osposobljavanja za rješavanje problema
  • razvijanje spremnosti za traženje pomoći od osoba u neposrednoj blizini
  • pomoć u održavanju, razvijanju i unapređenju socijalnih vještina
  • planiranje, priprema i uvježbavanje vještina za spremnost i prihvaćanje drugih oblika skrbi
  • razvijanje radnih navika
  • sudjelovanje u organiziranju radnih aktivnosti u lokalnoj zajednici, praćenje i provođenje plana aktivnosti (povremene radne aktivnosti i zapošljavanje uz podršku)
  • poticanje društveno prihvatljivog ponašanja korisnika
  • motivacija i razvijanje interesa, želja, inicijativnosti i kreativnosti
  • u skladu s potrebama procesa rada ima pravo sudjelovati na predavanjima, savjetovanjima, seminarima i drugim oblicima stručnog usavršavanja
  • obavlja i druge poslove po nalogu ravnatelja u skladu sa stručnom spremom i radnim iskustvom

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Centar Ozalj.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Jaškovo 50, 47280 Ozalj

Zamolba: Jaškovo 50, 47280 Ozalj

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2522571.

Ver las 74 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.