Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Maestros de enseñanza primaria > Vispārējās Pamatizglītības Skolotājs

Oferta de Maestros de enseñanza primaria en Letonia

Vispārējās Pamatizglītības Skolotājs

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Vecākie speciālisti › Vecākie izglītības speciālisti › Pamatizglītības un pirmsskolas pedagogi › Pamatizglītības pedagogi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ķeipenes pamatskola 2024/2025. mācību gadam AICINA DARBĀ dizaina un tehnoloģiju skolotāju 5.-9.klasei zēniem + inženierzinības 7.klasei (5 h nedēļā + papildus pienākumi), var būt arī pedagoģijas programmas students.

PRASĪBAS:

•    Izglītība atbilstoši MK noteikumiem Nr.569 "Noteikumi par

pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un

pedagogu profesionālas kompetences pilnveides kārtību";

•    Atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta

prasībām;

•    Augsta atbildības sajūta un precizitāte;

•    Prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, izmantot jaunākās mācību metodes un spēju motivēt izglītojamos darbam.

PIEDĀVĀJAM:

•    Atalgojumu par slodzi pēc MK noteikumiem;

•    Iespēju profesionāli pilnveidoties;

•    Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika, atvaļinājuma pabalstu);

PIETEIKŠANĀS:

Dzīves aprakstu (CV) sūtīt uz skolas e-pastu: keipenesskogresnovads.lv

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar skolas direktori pa tālruni 26365722.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Ķeipenes pamatskola.

Forma de contacto:

  • Dirección: Ziedu iela 3, Ķeipene, Ķeipenes pag., Ogres nov.
  • Teléfono: +371 26365722
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: agnese.lepseogresnovads.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:240417-36.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.