Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > representante comercial > Vientimyyjä, Staffmill Oy, Raahe

Oferta de empleo de representante comercial en Pohjois-Savo (Finlandia)

Vientimyyjä, Staffmill Oy, Raahe

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (https://www.staffmill.fi/henkilostovuokraus/) etsii vientimyyjää asiakasyrityksen palvelukseen Raaheen. Työ on sopivalle osaajalle kokoaikainen ja vakituinen. Tule mukaan monipuoliseen ja palkitsevaan työhön lämpökäsitellyn puun ulkomaanviennin pariin! Työssä loistaaksesi omaat sujuvan englannin kielitaidon lisäksi myyntiosaamista puu- ja sahatavaroista (eduksi eritoten kokemus lämpökäsitellyn puun myynnistä). Työtä tehdään niin etänä kuin myös liikkuvasti ulkomailla matkustaen (toivomme osaajalta tähän valmiutta), voit siis hakea mistä tahansa päin Suomea!

Täytämme paikan heti sopivan osaajan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi meille pian :) Lisätietoja halutessasi antaa Stäffärin Mette numerosta 040 2157 061.

Tarjoamme sinulle

- luotettavan työnantajan sekä helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi

- yhteydenpidon ja tuen - huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation mm. terveystapauksissa ja työhön liittyvissä kysymyksissä

- eri toimeksiantajia asumis- tai muun tilanteesi vaihdellessa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:fe8b6af5-34de-4a50-b7a8-63c3df2c344f.

Ver las 500 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.