Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Višji Svetovalec Področja Iii - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III - M/Ž. Osrednjeslovenska

Contratación de personal directivo de la administración pública en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. za čas odsotnosti javnega uslužbenca., polni delovni čas, 40, SPLOŠNE NALOGE DELOVNEGA MESTA:

-PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV,

-SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH,

-KOORDINIRANJE IN ORGANIZIRANJE EVALVACIJSKIH POSTOPKOV,

-PRIPRAVA SKLEPOV IN POGODB TER ANEKSOV O SOFINANCIRANJU ZNANSTVENORAZISKOVALNE DEJAVNOSTI,

-SPREMLJANJE IN NADZIRANJE IZVAJANJA ZNANSTVENORAZISKOVALNE DEJAVNOSTI,

-OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNIH NALOG.

, VII/2 - specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja), visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja), magistrska izobrazba vseh smeri. Potrebno je imeti višji nivo znanja tujega jezika (B1-B2 po Evropski jezikovni lestvici).

Prednost bodo imeli kandidati z odličnim znanjem angleškega jezika in poznavanjem pisarniškega paketa Microsoft Office.

Predložiti je potrebno dokazila o izpolnjevanju pogojev. Kandidati/ke naj v vlogi navedejo e-naslov za potrebe komunikacije v postopku razpisa.

Javna agencija za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost Republike Slovenije v javnem interesu izvaja naloge spodbujanja znanstvenoraziskovalne in inovacijske dejavnosti. Na podlagi novega Zakona o znanstvenoraziskovalni in inovacijski dejavnosti (ZZrID) razpisujemo delovna mesta zaradi nezasedenosti, prav tako se uvajajo novi instrumenti financiranja znanstvenoraziskovalne in inovacijske dejavnosti in širijo naše pristojnosti, zato vabimo nove sodelavce, da se nam pridružijo pri doseganju novih izzivov.

Prijave sprejemamo na elektronski naslov zaposlovanje2aris-rs.si . Prosimo vas, da v prijavi navedete šifro razpisa.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1160 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: Javna agencija za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost Republike Slovenije, Bleiweisova cesta 30 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠPICLIN ALEKSANDRA
Contact Phone: 01 400 59 48
Contact Email: zaposlovanje2aris-rs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ06400.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.