Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza > Vedoucí úklidu, Vedoucí Provozu V Ostatních Zařízeních

Vacantes en República Checa (Moravskoslezský kraj) de supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza

Vedoucí úklidu, Vedoucí Provozu V Ostatních Zařízeních

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos › supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti osobních služeb › Provozní pracovníci › Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení.

Descripción de la oferta de trabajo:

KONTAKT - tel.: 596 223 724, e-mail: pracecleancat.cz

Do našeho provozního týmu hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí úklidu.

Jakou roli člověk na této pozici zastává? Hraje klíčovou úlohu v organizaci úklidových služeb - je strážcem vysoce nastavených standardů a spojovacím článkem mezi našimi klienty a pracovníky úklidového týmu.

Co Vás čeká a nemine:

- velká zodpovědnost za svěřené úklidové zakázky

- aktivní práce v terénu - pravidelná kontrola prováděných úklidů až na 25 pracovištích MS kraje

- nábor zaměstnanců

- administrativní činnost, která tvoří cca 25 % pracovní doby (dokumenty k nástupu a výstupu zaměstnanců, docházky, objednávky materiálu)

- vedení početné skupiny čítající cca 40 až 100 úklidových zaměstnanců

- závoz spotřebního a hygienického materiálu na střediska

Očekáváme, že budete:

- akceptovat pružnou pracovní dobu, která se odvíjí od pracovní doby a potřeb jednotlivých středisek

- mít prokazatelné znalosti na úrovni SŠ s maturitou

- moci uplatnit velmi dobré zkušenosti ve vedení lidí

- umět zúročit základní znalosti Zákoníku práce

- vlastnit ŘP sk B. a budete aktivním řidičem - nezbytné!

- mít schopnost skvěle organizovat práci svou i svých podřízených

- dobře zvládat občasný nápor a stresové situace

Nabízíme:

- stabilitu - 27 let působení na trhu úklidových a speciálních služeb hovoří za vše

- zvyšování si své odborné úrovně a jistotu, že dostanete prostor využít svůj potenciál

- systém benefitů

- kancelář na sídle společnosti: Ostrava - Hrušov, ul. Keramická

Nástupní mzda: 31 600 Kč/měsíc

Datum nástupu: ideálně hned

Místo výkonu práce: Ostrava a její okolí

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 90 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: CLEANCAT s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Lenka Proklová, personalista - pracovník náboru. Tel.: +420 596 223 724. E-mail: pracecleancat.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 596 223 724
  • Correo electrónico: pracecleancat.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:17455590769.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos › supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza ofertadas.