Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > soldador/soldadora > Varilec – Koper - M/ž

Trabajos de soldador/soldadora en Eslovenia (Obalno-kraška)

Varilec – Koper - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora.

Traducción de la profesión: Poklici za neindustrijski način dela › Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd › Kleparji/kleparke, monterji/monterke kovinskih konstrukcij, livarji/livarke, varilci/varilke ipd › Varilci/varilke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

VARILEC, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, PREUČEVANJE NAČRTOV, SKIC, TEHNOLOŠKIH LISTOV IN PRIPRAVLJANJA APARATOV, -

IZDELOVANJE SESTAVNIH DELOV V KONSTRUKCIJI TER OPRAVLJANJE AVTOKLEPARSKIH DEL, -

ELEKTRO IN PLAMENSKO VARJENJE TER REZANJE VSEH VRST MATERIALOV V VSEH POLOŽAJIH TER KONTROLA DELOVANJA, - TRDO SPAJKANJE KOVINSKIH DELOV, - REZANJE KOVINSKIH DELOV S PLAMENOM ALI OBLOKOM,- OPRAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH PREDELAV IN DODELAV NA VOZILIH,- OPRAVLJANJE MONTAŽE IN DEMONTAŽE,- IZDELAVA POTREBNIH DELOV ZA PREDELAVO VOZILA,- IZVAJANJE VZDRŽEVALNIH IN POPRAVLJALNIH DEL NA TRANSPORTNI OPREMI,- DOVOZ IN ODVOZ VOZIL NA RAZNA DELOVNA OBMOČJA,- SPOŠTOVANJE PROCESOV IN NAVODIL ISO STANDARDA KAKOVOSTI,- OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU Z NAVODILI NADREJENEGA, PRIČAKUJEMO: Obvezno izkušnje z varjenjem (CO2, MIG/MAG ipd.), -poznavanje in obvladanje procesov dela, uporabe varilskih orodij in pripomočkov v delavnici,-

poznavanje zakonodaje in tehničnih predpisov na področju varilskih del,-

zanesljivo in odgovorno osebo. NUDIMO: redno in stimulativno mesečno plačilo.-

zaposlitev za polni delovni čas pri naročniku, za določen čas, z možnostjo sklenitve pogodbe za nedoločen čas, - vsako leto 13. plača -regres 1.900€,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 208 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DAVIDOVA PETRANKA
Contact Phone: 031 767 674
Contact Email: petrankaespada.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PG92525.

Ver las 250 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora ofertadas.