Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas > Varastonhoitaja, Aqva Finland Oy, Herttoniemi, Helsinki, Helsinki

Trabajo de encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Varastonhoitaja, Aqva Finland Oy, Herttoniemi, Helsinki, Helsinki

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario › coordinador de inventario/coordinadora de inventario › encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Laskennan ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Kuljetuksen ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Varastonhoitajat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme motivoitunutta varastonhoitajaa

AQVA Finland Oy ja AIDE Europe Oy (Toimimme yhdessä ja samoissa tiloissa) etsivät joukkoonsa ulospäinsuuntautunutta, aktiivista sekä itseohjautuvaa henkilöä liittymään tiiviiseen ja hyvähenkiseen joukkoon.

Tärkein kriteeri työssä onnistumiseen ja viihtymiseen on, että sinulla on reipas ote työskentelyyn ja hoidat asiat jämptisti. Voit olla kokenut konkari tai vasta aloittamassa, me arvostamme asennetta. Työtehtäviin saat hyvän perehdytyksen ja toiminnanohjausjärjestelmämme on nopea oppia.

Tehtävänkuvaus: Tehtävänäsi mm. on vastaanotto, hyllyttäminen, keräily, lähetys, sekä erinäiset selvitystehtävät. Eli käytännössä kaikki vastaanotosta tavaran eteenpäin lähtemiseen ja samalla varaston siisteydestä ja järjestyksestä huolehtiminen. Toimipisteemme sijaitsee hyvien julkisten yhteyksien lähellä Helsingin Herttoniemessä.

Vaatimukset:

B-ajokortti (yrityksellä on pakettiauto ja välillä saattaa tulla toimitus tai nouto tehtäviä)

Kyky itsenäiseen työskentelyyn ja tehokkaaseen ongelmanratkaisuun.

Tarkkuus ja huolellisuus työssä.

Viestintä- ja kommunikointi

Tietokoneosaaminen sekä perusohjelmien käyttö.

Kyky työskennellä tiimissä ja joustavuus vaihtelevissa työtilanteissa.

Erinomainen suomen ja kohtuullinen englannin kielentaito.

Eduksi katsotaan:

Reippaus ja huumorintaju

Varastokokemus

Asiakaspalvelukokemus

Tarjoamme:

Mahdollisuuden urakehitykseen.

Mukavan, tiiviin ja kannustavan työyhteisön.

Mahdollisuuden jatkuvaan oppimiseen ja ammattitaidon kehittämiseen.

Jos tunnet olevasi sopiva ehdokas tähän, niin lähetä meille vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen rekryaqva.fi

08-16

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 980 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: AQVA Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:659fd4a2-843d-4e51-b65e-cb2a51a2bcd6.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario › coordinador de inventario/coordinadora de inventario › encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas ofertadas.