Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor/vendedora > Varainhankkija

Varainhankkija. Finlandia

Oferta de empleo en Finlandia de vendedor/vendedora

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kaipaatko työtä, josta saa reilua palkkaa (14,72€/h) ja jossa sinulla jää aikaa viettää kesää ennen ja jälkeen vuoron? Hae meille door to door -varainhankkijaksi!

Varainhankkijana hankit uusia lahjoittajia järjestöille. Lahjoittajat ovat elintärkeitä apua tarvitseville lapsille ja kriiseissä eläville naisille. Työssäsi tarvitset osaamista esiintymisestä tai asiakaspalvelusta.

Kierrät tiimin kanssa ovelta ovelle ja pyydät asukkaita liittymään lahjoittajaksi.

Varainhankkijana saat:

- Kiinteän 14,72 € tuntipalkan (sis lomakorvaus 9 %). Tiiminvetäjä 15,80 €

- Joustavat työvuorot. Voit tehdä valintasi mukaan 3-6 viiden tunnin iltavuoroa viikossa.

- Mahtavat työkaverit ja henkilökohtaisen tuen onnistumiseen.

Lisäksi saat:

- Palkallisen kahden päivän koulutuksen.

- Mahdollisuuden oppia ja kehittyä esimerkiksi tiiminvetäjän tai koordinaattorin pestiin.

- Työn, jolla on merkitys.

Sinusta on varainhankkijaksi, jos:

- Osoitat olevasi tulostavoitteellinen, periksiantamaton ja sinulla rohkeutta lähestyä ihmisiä.

- Kokemus myynnistä, sosiaalityöstä tai asiakaspalvelusta on etu.

- Sinulla on sana hallussa ja osaat sujuvasti suomea tai englantia.

- Olet kotonasi tiimissä.

- Olet täysi-ikäinen.

Voit tehdä työtä Helsingissä, Turussa, Tampereella tai Lahdessa. Voit tehdä hakea kesätyötä, osa-aikatyötä tai lähes täysipäiväistä työtä. Täytämme paikat heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Mitä siis vielä odotat? Hae heti!

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 20.

Empleador: Löydämme Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:b2fba681-9ae8-4b61-98f9-a9442dcd973e.

Ver las 634 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.