Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > secretario de exposiciones/secretaria de exposiciones > Varahoidja

Varahoidja. Estonia

Empleo en Estonia de secretario de exposiciones/secretaria de exposiciones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Archivistas y curadores de museos › secretario de exposiciones/secretaria de exposiciones.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid › Raamatukoguhoidjad, arhivaarid ja kuraatorid › Arhivaarid ja kuraatorid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Sinu tööülesanded:

- muuseumikogude hooldamine, täiendamine ja kogudega seonduv aruandlus.

- ekspositsioonide ning näituste koostamisel kuraatori meeskonnaliikmena vajalike materjalide korrastamine ning temaatiliste teabematerjalide koostamine.

- Osalemine erinevate temaatiliste programmide väljatöötamisel ja ettevalmistamisel.

Meie ootused:

- Sa tunned muuseumikogude tööpõhimõtteid.

- Sa oled meeskonnamängija, asjaajamises täpne ja pead lubadustest kinni.

- Sa oled orienteeritud lahenduste leidmisele ja julged otsustada.

- Sa oled hea suhtlemisoskusega, algatus- ja koostöövõime on Sinu tugevuseks.

- Sul on väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.

- Sa näitad üles initsiatiivi ja optimistlikku meelt.

- Sa oskad töötada arvutiga.

- Sa omad B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust.

- Sa pead lugu efektiivsest materjalikasutusest ja Sulle läheb korda kestlik mõttemaailm.

Kasuks tuleb

- Sa omad museoloogia, muinsuskaitse ja konserveerimise, ajaloo, etnoloogia või muu vastava eriala kõrgharidust.

- Sul on varasem muuseumis töötamise kogemus.

- Sa tunned MuISi.

- Sul on hea inglise ja/või vene keele oskus.

Omalt poolt pakume: - Imelist töökeskkonda Setomaal.

- Sõbralikku ja sooja töökollektiivi.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,5

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Setomaa Muuseumid (http://www.setomuuseum.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5568 0145
  • Correo electrónico: annelisetomuuseum.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1591723.