Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > gerente de instalación deportiva > Valtu Spordimaja Juhataja

Trabajo en Estonia de gerente de instalación deportiva

Valtu Spordimaja Juhataja

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Otros gerentes de servicios › Gerentes de centros deportivos, de esparcimiento y culturales › gerente de instalación deportiva.

Traducción de la profesión: Juhid › Haiglate juhid, jaekaubanduse juhid ja muid teenuseid osutavate asutuste juhid › Muid teenuseid osutavate asutuste juhid › Spordi-, rekreatsiooni- ja kultuuriasutuste juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

juhatuse liikme konkurss

Tööülesanded: Valtu Spordimaja juhatuse liikme eesmärk on tagada spordimaja tõhus ning tulemuslik juhtimine, spordi- ja liikumisharrastuse edendamine ning valla elanike aktiivsuse ja tervislikesse eluviiside edendamine.

Juhataja vastutab spordikeskuse igapäevase toimimise, infrastruktuuri haldamise ja hoolduse, turundustegevuse, eelarve koostamise ning jälgimise, spordivõistluste ja ürituste planeerimise ning korraldamise eest. Korraldab ja arendab koostööd teiste spordiklubide ja -ühendustega ning Kehtna valla koolidega.

Valtu Spordimaja on Kehtna valla suurim spordikompleks, milles 25-meetrine 4 rajaga ujula, lastebassein, täismõõtmeline spordisaal ja jõusaal, lisaks majutusvõimalused, saunad ning toitlustuskompleks. Õues on täismõõtmeline kunstmuruga jalgpalliväljak, disc-golfi rada, võrkpalliväljakud ja tenniseväljak. Spordimaja on korraldanud vabariiklikke lauatennise, koroona ning ujumisvõistlusi. Valtu Spordimaja on osaühing, mille 100% omanik on Kehtna vald.

Omalt poolt pakume: Valtu Spordimaja juhatajal on võimalus anda panus piirkonna elanike aktiivsete eluviiside propageerimisse, luues selleks mitmekülgsed tingimused Kaerepere alevikus asuvas spordimajas.

Muud nõuded: kõrgharidus (võib olla omandamisel);

vastutustunne, korrektsus ja täpsus;

koostöövõime ja väga hea suhtlemisoskus;

õpi- ja otsustusvõime;

analüüsi- ja planeerimisoskus;

eelnev juhtimiskogemus;

kogemus turundustegevuse korraldamisel;

eelnev sporditöö kogemus ja sportlik elustiil tulevad kasuks.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Kehtna Vallavalitsus (http://www.kehtna.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: varri.valikehtna.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1580781.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Otros gerentes de servicios › Gerentes de centros deportivos, de esparcimiento y culturales › gerente de instalación deportiva ofertadas.