Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > ingeniero de transportes/ingeniera de transportes > Vallamajanduse Insener

Vallamajanduse insener. Estonia

Oferta de trabajo en Estonia de ingeniero de transportes/ingeniera de transportes

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de transportes/ingeniera de transportes.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid › Tehnikateaduste tippspetsialistid (v.a elektrotehnika tippspetsialistid) › Ehitusinsenerid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • teedevõrgu, rajatiste hooldus- ja remonttööde hangete läbiviimine ning hooldus- ja remonttööde järelevalve korraldamine;

• teede ja rajatiste arendusprojektides osalemine;

• valdkondlike arengukavade ja eelnõude koostamine;

• erinevate huvigruppidega suhtlemine ja nende nõustamine.

Omalt poolt pakume: • huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses vallamajas;

• asjatundlikku ja sõbralikku kollektiivi ning toredaid ühisüritusi;

• tasustatud energiapäevi ja haigushüvitist alates esimesest päevast;

• tervise- ja spordikulude hüvitamist;

• ametialaseid täiendkoolitusi;

• põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Muud nõuded: • tehniline kõrgharidus (soovitavalt teedeehitusalane);

• varasem teedehoolduse-, -remondi või järelevalve kogemus;

• valdad vähemalt C1-tasemel eesti keelt;

• omad head eneseväljendus-, koostöö- ja suhtlemisoskust;

• oled hea analüüsivõimega, kohusetundlik ning oskuslik aja- ja tööprotsesside planeerija;

• Sul on vähemalt B-kategooria juhiload

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Saku Vallavalitsus (http://www.sakuvald.ee/tutvustus-ja-asukoht).

• kandideerimiseks saada palun oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 30.06.2024 läbi CV-Keskuse, CV.ee või sakusakuvald.ee
• töö sisu kohta annab lisainfot majandusteenistuse juht Peep Pukk (tel 671 2406 või peep.pukksakuvald.ee)

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5430 1114
  • Correo electrónico: ilona.juhtsakuvald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1579005.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de transportes/ingeniera de transportes ofertadas.