Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Söötja-traktorist

Söötja-traktorist. Estonia

Vacante en Estonia de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Vajame oma meeskonda toredat ja töökat söötjat/traktoristi.

Tööülesanded: Härjanurme Mõis otsib oma kogenud ja andekasse töötajaskonda kahte oskuslikku söötjatest traktorijuhti. Masinajuhina on sul meie juures võimalus töötada tipptasemel masinatega, mis pärinevad tuntud tootjatelt. Otsitaval kandidaadil on sügav huvi põllumasinate juhtimise ning hooldamise suhtes ning omab pädevaid tehnilisi teadmisi selles vallas. Kui sul puudub varasem kogemus kariloomade söötmisel, siis õpimotivatsiooni olemasolul oleme valmis sind koolitama. Kui oled inimene, kellel on huvi põllumajanduse ja loomadega töötamise vastu, võta meiega kohe ühendust!

Tööülesanded:

- Igapäevane loomade söötmine;

- Põhu panek sügavallapanu asemetele;

- kõrgel tasemel silohaldus;

- sööda ümbruse puhastamine ja kõrge hügieenitaseme säilitamine;

- masinate puhastamine ja hooldamine.

Omalt poolt pakume: - Uus ja moodne töökeskkond;

- uus masinapark (nt, John Deere 6.195);

- iga-aastased ühisüritused kolleegidega;

- vajadusel pakume elukohta töökoha lähedal või sõidukompensatsiooni;

- huvitav ja mitmekesine töö;

- toetav ja sõbralik meeskond;

- palk vastavalt kvalifikatsioonile.

Muud nõuded: - Vähemalt 1-aastane töökogemus traktorite juhtimisel;

- Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasemel, kuid see ei ole kohustuslik;

- kehtiv tervisetõend töötamiseks loomakasvatuses.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Experiencia: 1 años.

Empleador: osaühing Härjanurme Mõis.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53931677
  • Correo electrónico: saldoharjanurmemois.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1574598.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.