Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Vendedores > Vahetuse Vanem

Vahetuse vanem. Estonia

Trabajos de Vendedores en Estonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.

Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tartu Maximas (lmatsalu 11)

Tööülesanded: Kaupluse meeskonna igapäevase töö organiseerimine; töötajate juhendamine ja toetamine; sujuva klienditeeninduse tagamine kaupluses; vajadusel kaupade planeerimine ja tellimine.

Omalt poolt pakume: Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki.

Muud nõuded: Töö sobib Sulle kui omad varasemat töökogemust klienditeenindajana, oled hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks, oskad kasutada kontoritarkvara, räägid suhtlustasandil eesti keelt, oled kohusetundlik ja hea pingetaluvusega. Kasuks tuleb inglise keele oskus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: MAXIMA Eesti OÜ (http://www.maxima.ee).

Instrucciones para solicitar:

Palun kandideeri läbi kandideerimiskeskkonna.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55566164
  • Correo electrónico: cvmaxima.ee

Identificador de la vacante:1441475.

Ver las 417 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.