Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Vendedores > Vahetuse Vanem

Vahetuse vanem. Estonia

Empleo de Vendedores en Estonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.

Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Viljandi Maximasse (Tallinna mnt 60)

Tööülesanded: · Kaupluse meeskonna igapäevase töö organiseerimine

· töötajate juhendamine ja toetamine

· sujuva klienditeeninduse tagamine kaupluses

· vajadusel kaupade planeerimine ja tellimine

Omalt poolt pakume: Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki.

Muud nõuded: Ootame Sind Maxima tiimiga liituma kui:

· omad varasemat töökogemust klienditeenindajana

· oled hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks

· oled kohusetundlik ja hea pingetaluvusega

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MAXIMA Eesti OÜ (http://www.maxima.ee).

Instrucciones para solicitar:

Palun saada oma CV e-posti aadressile cvmaxima.ee märksõnaga "Vahetuse vanem".
Või kandideeri telefoni teel, helistades numbrile: 555 66 720

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5556 6491
  • Correo electrónico: cvmaxima.ee

Identificador de la vacante:1420934.

Ver las 518 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.