Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Učitelj Razrednega Pouka - Razrednik - M/ž

Oferta de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Učitelj Razrednega Pouka - Razrednik - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

PREDMETNI UČITELJI V OSNOVNI ŠOLI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. do 31.

8.

2025, polni delovni čas, 40, NEPOSREDNO IZVAJANJE VIZ DELA, IZVAJANJE PRIPRAV NA VIZ DELO, OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA V ZVEZI Z VIZ DELOM V SKLADU Z LDN IN PO NAVODILIH RAVNATELJA, Pričetek dela s 1.

9.

2024 - možnost kasnejše zaposlitve za NEDOLOČEN ČAS.

Vlogi priložite življenjepis s kontaktnimi podatki, potrdilo o izobrazbi, potrdilo o opravljenem strokovnem izpitu, potrdilo iz kazenskih evidenc - za namen Varstvo otrok in mladostnikov (Ministrstvo za pravosodje) in potrdilo sodišča, da oseba ni v kazenskem postopku.

Potrdila ne smejo biti starejša od 3 mesecev.

V vlogi obvezno navedite registrsko številko prijave., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: OSNOVNA ŠOLA KOLEZIJA, Cesta v Mestni log 46 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TRILLER NINA
Contact Phone: 01 283 22 59
Contact Email: o-kolezija.ljguest.arnes.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH55892.