Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > Redoviti Profesor / Redovita Profesorica U Trajnom Izboru

REDOVITI PROFESOR / REDOVITA PROFESORICA U TRAJNOM IZBORU

Contrato en Croacia de Profesores de universidades y de la enseñanza superior

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • preddiplomska i diplomska nastava: predavanja, vježbe, seminari,
  • poslovi koji se smatraju sastavnim dijelom nastavnog optereéenja: terenska nastava, konzultacije, pregled i korekcije programa, seminarskih radova, mentorstvo diplomskih radova i dnevnika prakse, ispiti, kolokviji, priprema, usavršavanje u nastavnim vještinama, rad u Fakultetskom vijeéu, rad u fakultetskim povjerenstvima,
  • znanstvenoistraživački rad i znanstveno usavršavanje: rad na projektima Ministarstva, ukljucXujuéi i rad na pripremi projekta, znanstveno usavršavanje i publiciranje radova,

  • poslijediplomska nastava, znanstveni i strucni rad za tržište koji se obavlja u okviru Fakulteta i sredstvima Fakulteta, ostali poslovi koje obavlja po nalogu dekana, nadredenog zaposlenika ili ih je prihvatio obavljati ugovorom o radu.

NATJEČAJ

za izbor

1. jednog nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto redoviti profesor u trajnom izboru, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo za rad na Zavodu za računarstvo.

Pisanoj prijavi na natječaj se prilaže:

  1. životopis
  2. diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. dokaze o ispunjavanju nužnih uvjeta propisanih Odlukom Rektorskog zbora o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja (Narodne novine br. 122/2017, br. 120/2021
  5. identifikacijska isprava

Kandidati na natječaju moraju ispunjavati uvjete za znanstveno-nastavna radna mjesta propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (NN 119/22), i Odlukom o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i znanstveno-stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja Rektorskog zbora i Nacionalnog vijeća za znanost, visoko obrazovanje i tehnološki razvoj (NN 122/17., 120/21.)

Probni rad je šest mjeseci.

Na natječaj pod jednakim uvjetima mogu se prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod.

Kandidati kojima hrvatski jezik nije materinji jezik moraju priložiti dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (razina B2) prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike. Kandidati koji su stekli obrazovanje izvan Republike Hrvatske, moraju dostaviti obrazloženo mišljenje nadležne agencije o inozemnoj obrazovnoj kvalifikaciji.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19., 84/21, 156/23.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog Zakona, prema popisu na poveznici:

Kandidat koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju po Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 49. predmetnog Zakona, prema popisu na poveznici:

Prijavom na natječaj, kandidati natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno važećim pozitivnim pravnim propisima.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisivanja natječaja u Narodnim novinama.

Prijave na natječaj i traženi prilozi u skeniranom obliku dostavljaju se isključivo putem elektroničke pošte, u PDF formatu na adresu: pisarnicariteh.uniri.hr

Fakultet pridržava pravo provesti testiranje kandidata, a o čemu će kandidati koji su predali pravovremene i potpune prijave na natječaj biti naknadno obaviješteni.

Kandidati koji se ne odazovu razgovoru pred povjerenstvom i/ili testiranju gube status kandidata i mogućnost sudjelovanja u daljnjem kvalifikacijskom postupku.

Fakultet pridržava pravo poništiti natječaj i ne izabrati ni jednog kandidata bez posebnog obrazloženja.

Nepotpune, nepravovremene te prijave koje ne udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja neće se razmatrati.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka će biti objavljena po završetku natječajnog postupka na: www.riteh.uniri.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: TEHNIČKI FAKULTET U RIJECI.

Instrucciones para solicitar:

Email: pisarnicariteh.uniri.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2579770.

Ver las 32 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.