Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Odgojitelj/ica Predškolske Djece Na Engleskom Jeziku

Oferta de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Odgojitelj/ica Predškolske Djece Na Engleskom Jeziku

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12,16/12,86/12,126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18., 98/19. i 64/20) Osnovna škola Kreativan razvoj, s pravom javnosti, Dedići 102, Zagreb raspisuje:

N A T J E Č A J za radno mjesto:

Odgojiteljice u jedinici predškolskog odgoja i naobrazbe na engleskom jeziku, na određeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj (m/ž)

Potrebna stručna sprema: završen diplomski sveučilišni studij odgovarajuće vrste i pedagoške kompetencije te ispunjavanje drugih uvjeta propisanih Zakonom.

Uvjeti za obavljanje poslova:

- Za poslove odgojiteljice u jedinici predškolskog odgoja i naobrazbe može biti izabrana osoba koja ispunjava uvjete za odgojiteljicu u vrtiću s dodatnim znanjem engleskog jezika.

- Osim navedenih uvjeta kandidati moraju ispunjavati i opće i zakonom propisane uvjete.

Kandidati koji se prijavljuju na natječaj dužni su priložiti:

- molbu,

- životopis,

- presliku diplome ili potvrde kao dokaz stručne spreme,

- dokaz o stažu elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi HZMO-a,

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci)

- preslika domovnice ili osobne iskaznice ili e-izvadak rodnog lista

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prilikom izbora kandidata, predloženi kandidat će predočiti izvornik.

Kandidati koji nisu podnijeli pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatraju se kandidatima prijavljenim na javni natječaj.

S kandidatima koji udovoljavaju navedenim uvjetima obavit će se selekcijski postupak i razgovor s kandidatom. U slučaju da kandidat ne pristupi selekcijskom postupku, smatrat će se da je povukao prijavu.

Kandidat/kinja koji/ja prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti, mora se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu.

Kandidat/kinja koji/ja može ostvariti pravo prednosti kod prijava u državnu službu prema članku 102., 103. i 104. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („NN broj“ 121/17, 98/19), članka 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („NN broj“ 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („NN broj“ 157/13 i 152/14, 39/18 i 32/20) i članka 22. Ustavnog zakona o pravima nacionalnih manjina („NN broj“ 155/02, 47/10, 80/10 i 93/11) dužan/na se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/ja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa člankom 102., 103. i 104. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužni su priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva hrvatskih branitelja http://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat/kinja koji/ja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj, dužan/na je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statutu osobe s invaliditetom.

Kandidat/kinja koji/ja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 22. Ustavnog zakona o pravima nacionalnih manjina uz prijavu na natječaj, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, nije dužan/na dokazivati svoj status pripadnika nacionalne manjine.

Kandidati će o rezultatima biti obaviješteni u zakonskom roku.

Priložena dokumentacija se ne vraća. Na javni natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

Prijava na natječaj podnosi se u roku mjesec dana od dana objave, pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, na e-mail: ravnateljkreativan-razvoj.hr ili na adresu: Osnovna škola Kreativan razvoj, s pravom javnosti, Dedići 102, 10000 Zagreb s naznakom „Prijava za radno mjesto“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Osnovna škola Kreativan razvoj s pravom javnosti.

Instrucciones para solicitar:

Email: ravnateljkreativan-razvoj.hr

NajavaMobitel: 091 2006286

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2536446.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.