Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > formador para empresas/formadora para empresas > Täiskasvanute Täiendõppe Programmijuht

Empleo de formador para empresas/formadora para empresas en Estonia

Täiskasvanute Täiendõppe Programmijuht

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en formación del personal › formador para empresas/formadora para empresas.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Haldusspetsialistid › Töötajate koolitus- ja täiendõppespetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Täiskasvanute täiendõppe programmijuht arendab ja juhib õppekavasid, tagab suurepärase kliendikogemuse, töötab enesejuhtiva liikmena meeskonnas, keskendudes samuti tulu teenimisele ja osalejate rahulolu tõstmisele.

???? Roll: Valdkonnajuht

???? Ametinimetus: Täiskasvanute täiendõppe programmijuht

Kohustused:

???? Juhib esialgset suhtlust osalejatega, juhendades neid registreerimisprotsessis ning tagab, et kogu vajalik informatsioon on kättesaadav ja arusaadav.

???? Koolitusprogrammide haldus (Koolitajad, õppeprogrammid ja läbiviimine)

???? Toetab osalejaid kogu nende õppeteekonna vältel, eriti iseseisvate õppeprogrammide puhul, pakkudes mitte ainult motivatsiooni ja probleemide lahendamise tuge, vaid ka regulaarseid (ka automatiseeritud) koolituse edenemise hinnanguid ja personaalset nõustamist.

???? Jälgib osalejate edusamme ja sekkub vajadusel, et tagada õpieesmärkide saavutamist.

???? Juhendab eduka läbimise protsessi ja tagab haridusstandarditele vastavuse.

???? Kogub ja analüüsib osalejate tagasisidet, et pidevalt täiustada kursuse sisu ja kohaletoimetamist.

???? Hindab programmi tulemusi, et hinnata osalejate rahulolu ja finantsilist edukust.

???? Tuvastab silmapaistvad saavutajad ("potentsiaalsed teemandid") ja jälgib nende edukust pärast programmi lõpetamist, et edendada vilistlaste suhteid ja luua programmi saadikuid.

Eesmärgid

???? Tõsta osalejate rahulolu ja kaasatust kõigis õppeprotsessi etappides, pakkudes tõhusat toetust ja pidevat tagasisidet.

???? Tagada kõrge läbimäära ja edukate sertifitseerimiste saavutamine, rakendades tulemuslikke õppemetoodikaid ja pidevat osalejate toetamist.

???? Kasutada tagasisidet ja andmeanalüüsi hariduspakkumiste parandamiseks.

???? Luua edukate vilistlaste kogukond, kes edendab ja toetab programmi.

Omalt poolt pakume: ???? Võimalus töötada innovaatilises keskkonnas.

???? Motiveeriv töötasu ja lisahüved, mis peegeldavad sinu panust ja tulemusi.

????️ Võimalused enesearenguks läbi koolituste ja töötubade.

????️‍♂️ (stebby) Sporditoetus.

Muud nõuded: ???? Haridus: Haridusjuhtimise, ärijuhtimise või haridustehnoloogia alane kõrgharidus.

???? Tehniline pädevus: Kõrge

???? Kogemus: Vähemalt 5 aastat haridusjuhtimise, kliendikogemuse juhtimise või sellega seotud valdkonnas.

???? Ettevõtluskeskuses on ettevõtlikkus hädavajalik:

???? Omada oma ideid ja nägemust ning julgust ja tahet neid ellu viia.

???? Sisemine soov saavutada käegakatsutavaid tulemusi, mis peegeldavad meie pühendumust ja innovatsiooni.

???? Innovaatiline lähenemine, mis aitab meil pidevalt areneda ja kohanduda muutuvate turutingimustega.

???? Koostöö ja meeskonnatöö edendamine, mis võimaldab meil ühiselt saavutada suurepäraseid tulemusi.

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Ettevõtluskeskus OÜ (http://www.ettevotluskeskus.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 502 1033
  • Correo electrónico: infoettevotluskeskus.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1582695.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en formación del personal › formador para empresas/formadora para empresas ofertadas.