Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > supervisor de carpintería en obra/supervisora de carpintería en obra > Työnjohtaja, Rakennusala, Saimaan Työpalvelu Oy, Porvoo, Porvoo

Työnjohtaja, rakennusala, Saimaan Työpalvelu Oy, PORVOO, Porvoo

Oferta de trabajo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de supervisor de carpintería en obra/supervisora de carpintería en obra

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de la construcción › supervisor general de construcción/supervisora general de construcción › supervisor de carpintería en obra/supervisora de carpintería en obra.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan asiantuntijat › Työnjohtajat kaivos-, teollisuus- ja rakennustoiminnassa › Rakennusalantyönjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Työnjohtaja Kilpilahteen

Haemme asennustaitoista työnjohtajaa Kilpilahden tehdasalueelle teollisuuden telinetöihin. Odotamme sinulta Office-ohjelmiston osaamista, käsitystä työnjohtotehtävistä kokemuksen tai koulutuksen kautta ja joustavuutta työtä kohtaan. Ajokortti ja oma auto on oltava liikkumista varten. Aiempi kokemus teollisuudesta ja telineasennustöistä katsotaan eduksi.

Tarjoamme sinulle:

-tarvittavat varusteet

-työvaatteet

-tuen työasioissa

-työterveyshuollon

-kattavat turvallisuusperehdytykset

Odotamme sinulta:

-IT osaamista

-sitoutumista työturvallisuutta kohtaan

-voimassa olevan työturvallisuuskortin

-ajokortin ja oman auton

Työt alkavat mahdollisimman pian kestäen 6-12 kuukautta, mahdollisesti pidempään. Työaika on 40 tuntia viikossa ja palkkaus TES:sin mukaan.

Hakemukset ja lisätiedot:

olli.englundsaimaantyopalvelu.fi

050-5343142

Me Saimaan Työpalvelu Oy:llä välitämme oikeita töitä oikeille tekijöille, ripeästi ja luotettavasti. Toimistomme sijaitsee Lappeenrannassa ja Pietarsaaressa. Olemme henkilöstöala HELA:n jäsenyritys ja hoidamme työsuhteeseesi liittyvät asiat ammattitaidolla.

Olemme osa Saimaa Groupia, joka on Suomen suurin teollisuuseristys- ja telinekonserni. Saimaa Group koostuu viidestä tytäryhtiöstä, joissa toimii yhteensä lähes 600 alan ammattilaista. Konsernin eristys- ja telinepalveluita toteuttavat yhtiöt ovat Arme Oy, Kymsol Oy, Pept Oy ja Saimaan Eristys Oy.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Saimaan Työpalvelu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:ba8edcec-cf1f-454f-a620-9fa8e7e765d5.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de la construcción › supervisor general de construcción/supervisora general de construcción › supervisor de carpintería en obra/supervisora de carpintería en obra ofertadas.