Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > supervisor de montaje de maquinaria/supervisora de montaje de maquinaria > Työnjohtaja, Muut Teollisuuden Alat, Sun Huolto Oy, Bosch Korjaamo Pirkkala Työnjohtaja, Pirkkala

Työnjohtaja, muut teollisuuden alat, Sun Huolto Oy, Bosch korjaamo Pirkkala Työnjohtaja, Pirkkala

Empleos de supervisor de montaje de maquinaria/supervisora de montaje de maquinaria en Finlandia (Pirkanmaa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de montaje industrial/supervisora de montaje industrial › supervisor de montaje de maquinaria/supervisora de montaje de maquinaria.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan asiantuntijat › Työnjohtajat kaivos-, teollisuus- ja rakennustoiminnassa › Teollisuuden työnjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Bosch Sun Kaara Pirkkala etsii Työnjohtajaa.

Sinua odottaa erittäin monipuolinen työtehtävä.

Tehtävään kuuluu mm. korjaamon päivittäistä johtamista, töiden vastaanottoa, teknisen tuen antamista asentajille sekä asiakaslaskutusta.

Tiimiimme kuuluu 7-BOSCH huollon ammattilaista.

Monipuolisen työtehtävä vaatii ammattitaitoista johtamista sekä teknistä tietotaitoa.

Löytyykö sinulta tarvittavat ominaisuudet, oletko valmiina hyppäämään puikkoihin?

Vaaditut ominaisuudet:

Alan kokemusta

Olet valmis työskentelemään joustavalla aikataululla

Et pelkää tarttua vaativampiinkin tehtäviin

Olet valmis ottamaan vastuuta

Pystyt luomaan positiivista henkeä

Sinulla on kyky tehdä päätöksiä itsenäisesti

Kyky toimia tietokoneiden kanssa

Englannin Kieli onnistuu

Paikka täytetään oikean henkilön löytyessä heti.

Laitathan hakemuksen nyt matkaan kalle.virtanensunkaara.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 270 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Sun Huolto Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:68887812-1906-4880-857d-9602bdcc2466.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de montaje industrial/supervisora de montaje industrial › supervisor de montaje de maquinaria/supervisora de montaje de maquinaria ofertadas.