Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > supervisor de producción/supervisora de producción > Työnjohtaja, Muut Teollisuuden Alat, Pertemet Oy, Tervonlammentie 6, Leppävirta

Työnjohtaja, muut teollisuuden alat, Pertemet Oy, Tervonlammentie 6, Leppävirta

Búsqueda en Finlandia (Pohjois-Savo) de supervisor de producción/supervisora de producción

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de producción/supervisora de producción.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan asiantuntijat › Työnjohtajat kaivos-, teollisuus- ja rakennustoiminnassa › Teollisuuden työnjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme tuotannonsuunnittelijaa/ työnjohtajaa voimakkaasti kasvavaan alihankinta konepaja yritykseemme. Työssäsi suunnittelet tuotteiden läpimenon tuotannosta ja teet tarvittavat nestaukset tuotannon koneille. Varmistat tuotteiden oikea-aikaisen valmistumisen eri työvaiheista ja olet aikataulu muutoksista yhteydessä asiakkaitten kanssa. Tarjoamme sinulle mahdollisuuden työskennellä uusimpaan teknologiaan, automaatioon ja ohjelmistoihin panostavassa yrityksessä Leppävirralla hyvien liikenne yhteyksien varrella.

Mitä odotamme sinulta?

Toivomme, että sinulla on tehtävään sopiva tekninen koulutus ja/tai mielellään kokemusta vastaavista työtehtävistä. Tehtävässä tarvitaan kykyä toimia tiukkojen aikataulujen puitteissa ja ajoittaista paineensietokykyä. Lisäksi toivomme, että sinulla on metallialan tuntemusta, sekä kykyä ja halua kehittää tuotantomme toimintatapoja ja kehittyä myös itse ammattilaisena.

SolidWorks, ERP, nestaus ja MS Office-ohjelmistojen hallinta katsotaan eduksi.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Pertemet Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:cd987632-c8be-43db-b4df-3e8cb8c1b7b9.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de producción/supervisora de producción ofertadas.