Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos > Työn Vastaanottaja, Optiwide Oy, Parainen

Työn vastaanottaja, Optiwide Oy, Parainen. Varsinais-Suomi

Vacantes de técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos en Finlandia (Varsinais-Suomi)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme nyt lisävahvistusta työporukallemme. Jos sinulla on jo alan työkokemusta katsomme sen sinulle eduksi mutta jos olet alalle äskettäin valmistunut tai autonasentajan työurasi alussa voit oikein hyvin myös olla etsimämme.

Ajokortti täytyy olla. Kiinnostusta auto alasta.

Työssä meillä pääset käyttämään moderneja laitteita . Meillä on myös tarjota sinulle täydennyskoulutusta tehtäväsi mukaan.

Tarjoamme hyvät työ kaverit ja työpanosta vastaava palkka.

Optiwide on autokorjaamo jolla on yli 30 vuoden kokemus.. Optiwide kuuluu Autoasikorjaamo ketjuun ja tarjoaa monimerkkikorjaamona kaikenlaista autojen korjaus ja huoltopalvelua.

Jos kiinnostuit älä epäröi vaan ota meihin yhteyttä joko soittamalla Mårtenille 0400 533 757 tai lähettämällä meille sähköposti   Optiwidenic.fi

Päivittäinen työaika 7:30-16

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 286 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Optiwide Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:f32d8414-5729-4ca0-9974-351b824e9c7a.

Ver las 111 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos ofertadas.