Demanda en Louna-Eesti (Estonia) de Vendedores

Turkebabi Restorani Toiduvalmistaja-klienditeenindaja

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.
Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:
hea kohanemisvõime, positiivsus, kiirus, iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus; hea pingetaluvus ja meeskonnatöö oskus; ausus ja kohusetundlikkus; puhtuse hoidmise oskus. Kasuks tuleb eelnev töökogemus samas valdkonnas (toitlustus, teenindus vms) ning vene ja inglise keele oskusklientide kiire ja sõbralik teenindamine; pakutavate toitude valmistamine ja serveerimine; restorani ruumide korras hoidmineparimaid töötingimusi äsjavalminud hoones; sõbralikku ja toetavat meeskonda; firmasiseseid soodustusi; väljaõpet kohapeal; paindlikku töögraafikut kandideerimiseks palume saata CV aadressile turkebabtartuReemplazar por una arrobagmail.com, telefon 53315300. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust!

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 765 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 6.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Salario: mínimo 3.7 EUR (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Helerin Hein, turkebabtartuReemplazar por una arrobagmail.com, 53315300

Empresa: VOLMAT OÜ.

Dirección: Väike-Tähe tn 20, Tartu linn, Tartu maakond.

Contacto: Helerin Hein

Email: turkebabtartuReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: 53315300.

Ver las 465 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.