Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos > Tuotanto- Ja Kokoonpanotyöntekijöitä/vakituinen, 2 Paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Kaarina, Turku

Búsqueda de montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos en Finlandia (Varsinais-Suomi)

Tuotanto- Ja Kokoonpanotyöntekijöitä/vakituinen, 2 Paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Kaarina, Turku

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Muut teollisuustuotteiden kokoonpanijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Click Henkilöstöpalvelut Oy on Pirkanmaan, Varsinais-Suomen ja Uudenmaan alueilla toimiva suomalainen perheyritys. Meidät tunnetaan korkeasta työntekijä- ja asiakastyytyväisyydestä. Tarjoamme mm. henkilöstövuokraus-, rekrytointi- sekä soveltuvuusarviointipalveluita. Kaikki avoimet työpaikkamme löytyvät kotisivuiltamme, osoitteesta www.click-hp.fi

Etsimme nyt TUOTANTO- JA KOKOONPANOTYÖNTEKIJÖITÄ vakituiseen työsuhteeseen. Työsuhde alkaa henkilöstövuokrauksella, mutta tehtävässä menestymällä sinulla on mahdollisuus vakinaistua asiakasyrityksemme omille kirjoille. Asiakasyrityksemme on pitkään teknologia-alalla toiminut vakavarainen ja kasvava yritys.

Työtä tehdään asiakasyrityksemme toimitiloissa Kaarinassa hyvien kulkuyhteyksien varrella, joten autoa et välttämättä tarvitse ollenkaan, mutta auton käyttömahdollisuus helpottaa huomattavasti kulkemista työpaikalle. Pääasiallisena tehtävänäsi on toimia kokoonpanijana, mutta osallistut myös muihin tuotannon avustaviin toimenpiteisiin. Töitä tehdään ma-pe ja 40h/viikko. Palkkasi määräytyy teknologiateollisuuden työehtosopimuksen mukaisesti.

Mitä toivomme sinulta?

- Aikaisempi kokemus tuotanto- ja/tai kokoonpanotyöskentelystä tai muusta tehtävään soveltuvasta kokemuksesta esim. erilaisien tuotantolaitteiden käyttökokemus ja ompelutaidot ovat eduksi työssä menestymisen kannalta. Asiakasyrityksemme perehdyttää sinut kuitenkin tehtävään ja siksi otammekin haussa huomioon myös työuransa alkutaipaleella olevat ja oppimishaluiset hakijat.

- Eniten arvostamme oppimiskykyä, luotettavuutta, omatoimisuutta, joustavuutta ja reipasta sekä toimeen tarttuvaa työskentelyotetta.

Työt alkavat mahdollisuuksien mukaan elo- syyskuun aikana tai erikseen sovittaessa ja paikat täytetään mahdollisuuksien mukaan jo hakuaikana. Jos uskot olevasi etsimämme henkilö, täytä hakemuksesi ohessa olevan linkin kautta ja kerro siinä mahdollisimman kattavasti itsestäsi, osaamisestasi sekä aikaisemmasta työkokemuksestasi.