Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > técnico auxiliar de farmacia/técnica auxiliar de farmacia > Tunti- Tai Vakituiseksi Farmaseutiksi Pääkaupunkiseudulle

Tunti- tai vakituiseksi farmaseutiksi Pääkaupunkiseudulle

Vacante en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de técnico auxiliar de farmacia/técnica auxiliar de farmacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos › técnico auxiliar de farmacia/técnica auxiliar de farmacia.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Terveydenhuollon asiantuntijat › Terveydenhuollon tekniset asiantuntijat › Farmaseutit.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme farmaseutteja työskentelemään asiakasapteekeissamme Pääkaupunkiseudun ja Uudenmaan alueella. Työskentelyalueesi määritellään asuinpaikkasi mukaan ja voit työskennellä yhdessä tai useammassa asiakasapteekissamme. Töitä voit tehdä juuri sen verran kuin itse haluat, kokoaikaisesti tai osa-aikaisesti vaikka vain silloin tällöin. Voit työskennellä joustavasti elämäntilanteestasi riippuen.

Mitä tarjoamme sinulle?

Elämäntilannettasi mukailevan työmäärän

Kattavat työsuhde-edut

EdenRed lounasetu

Edenred virike-etu: Virike-etua voit käyttää harrastuksien maksuun, hierontoihin, kulttuuriin ja muuhun mukavaan!

Kattava työterveydenhuolto Mehiläisessä

Hauskat vapaa-ajan tapahtumat kollegoiden kanssa, sekä itsenäisesti

Työntekijöidemme ammatillista kehittymistä tukee henkilökohtainen koulutusbudjetti.

Tässä työtehtävässä edellytämme

Farmaseutin tutkintoa

Tehokasta ja asiakaspalveluhenkistä asennetta

Kiinnostusta alaa kohtaan

Hae mukaan jo tänään. Mikäli sinulla herää kysymyksiä, ole rohkeasti yhteydessä meihin apteekkirekrytointieezy.fi , niin jutellaan lisää! Toivottavasti kuullaan sinusta pian!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 965 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Eezy Farenta Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:7e61f53d-c66c-444c-a62e-285aa4a54248.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos › técnico auxiliar de farmacia/técnica auxiliar de farmacia ofertadas.