Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora > Varastotyöntekijä/trukkikuski, Apuvoima Pirkanmaa Oy, Tampere

Contrato en Finlandia (Pirkanmaa) de operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora

Varastotyöntekijä/trukkikuski, Apuvoima Pirkanmaa Oy, Tampere

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras › operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Trukin- ja siirtokoneenkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme hyvämaineiselle ja arvostetulle metallialan asiakasyrityksellemme Tampereelle trukinajotaitoista VARASTOTYÖNTEKIJÄÄ. Työtä tehdään päivävuorossa ma - pe, 40 h/vko. Työ pitää sisällään tavaran vastaanottoa, rekkojen lastaamista, vastapainotrukin ajamista yms. yleisiä varastohommia. Trukilla ajetaan sekä sisä- että ulkotiloissa.

Toivomme hakijoilta:

- aiempaa kokemusta varastotöistä

- hyvää trukinajotaitoa (vastapainotrukki)

- vähintään B-ajokorttia.

Metallialan tausta on ehdoton etu.

Tarjoamme:

- pitkäaikaisen työmahdollisuuden

- reilun palkkauksen ammattitaidon mukaan

- avustusta turvakorttien uusimisessa.

Tarjoamme kaikille Apuvoiman työntekijöille aina:

- laajennetun työterveyshuollon

- luotettavan ja laadukkaan palkanmaksun

- oman yhteyshenkilön työsuhdeasioidesi hoitoon.

Työ alkaa heti sopivan tekijän löydyttyä ja tehtävä on vakituinen / pitkäaikainen.

Mikäli kiinnostuit, valitse seuraavista sinulle sopivin lähestymistapa:

- Hae paikkaa linkin kautta https://apuvoima.likeit.fi/apply/1758433.  https://apuvoima.likeit.fi/apply/1758433

- Laita vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen jani.raatikainenapuvoima.com .

APUVOIMA ON REKRYTOINNIN AMMATTILAINEN

Vuokraamme ja rekrytoimme motivoituneita työntekijöitä useille eri aloille. Palvelemme asiakkaitamme koko Suomen alueella.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Apuvoima Pirkanmaa Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2c2dab02-fa07-4492-a10a-b5abba18eb30.

Ver las 191 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras › operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora ofertadas.