Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Empleados de servicios de transporte > Transporta Dispečers

en Español in English auf Deutsch en Français ...

TRANSPORTA DISPEČERS. Letonia

Contratación en Letonia de Empleados de servicios de transporte

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte.

Traducción de la profesión: Kalpotāji › Uzskaites un materiālo vērtību reģistrēšanas darbinieki › Materiālo vērtību un transporta darbības uzskaites darbinieki › Transporta uzskaites darbinieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA ​"DINOTRANS"

aicina darbā

TRANSPORTA DISPEČERI

Prasības kandidātiem:

- Vidējā vai augstākā izglītība vai pēdējo kursu studijas loģistikas jomā;

- Interese par veicamo darbu;

- Pacietība un labas komunikācijas prasmes;

- Precizitāte un atbildības sajūta;

- Spēja sadarboties, strādāt komandā un organizēt savu darbu.

Darba pienākumi:

- Autovadītāju darba plānošana, organizēšana un kontrolēšana;

- Komunikācija ar klientiem par darba precīzu izpildi.

Mēs piedāvājam:

- Pilnas slodzes darbu stabilā uzņēmumā;

- Nepieciešamo apmācību darba pienākumu veikšanai;

- Bezmaksas tēju/kafiju, ūdeni, augļus;

- Atalgojumu 1477  EUR bruto;

- Internacionālu darba vidi un draudzīgus kolēģus;

- Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: natalja.dankovadinotrans.com

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši pirmo CV atlases kārtu.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 3.

Empleador: "DINOTRANS", Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.

Forma de contacto:

  • Dirección: Maskavas iela 507, Rumbula, Stopiņu pag., Ropažu nov.
  • Teléfono: +371 26151057
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: natalja.dankovadinotrans.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:240318-25.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte ofertadas.