Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > secretario/secretaria > Tootmisassistent

Tootmisassistent. Estonia

Contratación en Estonia de secretario/secretaria

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) › secretario/secretaria.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Lihtametnikud ja arvutiametnikud › Üldsekretärid › Üldsekretärid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

Töö tootmistellimuse dokumentidega ????

Transporditellimuste käsitlemine ????

Praagitööde ja reklamatsioonide loomine ⚠️

Kütuse kompensatsioonide avalduste koostamine ja esitamine ⛽

HR protsesside assisteerimine ????

Funktsioonide ja tootmise vahelise kommunikatsiooni assisteerimine ????

Töökäsude arhiveerimiseks ettevalmistamine ja saatmine ????

Tööajagraafiku uuendamine vastavalt tootmisolukorrale ????

Omalt poolt pakume: ETTEVÕTE PAKUB:

Kaasaegsed töötingimused ja -vahendid ????️

Sõbralik ja toetav meeskond ????

Töö rahvusvahelises ettevõttes ????

Huvitav ja arendav töö koos võimalustega tööalaseks arenguks ????

Konkurentsivõimeline töötasu ????

Tasuta bussitransport (Maardu, Lasnamäe, Mustamäe, Õismäe ja Kesklinn) ????

Mahukas motivatsioonipakett: meditsiiniteenused, sportimise toetamine, perekondlikud sündmused ????

Muud nõuded: OOTUSED ASSISTENDILE:

Praktiline kogemus tootmises ????

Arvuti kasutamise oskus ????

Väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus, eelistatult inglise keele oskus ????️

Hea suhtlemisoskus ????️

Kohusetunne ✔️

Täpsus ja korrektsus ✅

Tehniline taiplikkus ????

Ettevõtte väärtuste kandmine ????

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Finesta Baltic OÜ (http://www.finestaworks.com).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: jekaterina.babinafinestaworks.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1577638.

Ver las 108 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) › secretario/secretaria ofertadas.