Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Vendedores > Toitlustusteenindaja

Oferta de trabajo de Vendedores en Estonia

Toitlustusteenindaja

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.

Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Vihula mõisas

Tööülesanded: Eelnev teenindusalane töökogemus; eesti ja inglise keele valdamine; hea suhtlemisoskus; korrektsus ja kohusetundlikus

usaldusväärsus; täpsus; hea pingetaluvus.

Omalt poolt pakume: Ööbimisvõimalust Vihula mõisas; toetavat ja sõbralikku meeskonda; ettevõttesisest arenguvõimalust; hotelli siseseid soodustusi; motiveerivat tulemustasu.

Muud nõuded: Varasem töökogemus toitlustusteeindajana; teenindusvalmidus, väga hea suhtlemisoskus; pingetaluvus ja probleemide lahendamise oskus; hea meeskonnatöö oskus; kiirus ja täpsus; kohusetundlikus ja abivalmidus; valmisolek töötada õhtustel aegadel ja nädalavahetustel. Kasuks tuleb inglise, vene, soome või saksa keele oskus kõnes ja kassaprogrammi Micros kasutamise oskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Vihula Manor Hospitality Osaühing (http://www.vihulamanor.com).

Instrucciones para solicitar:

Vihula Mõisas on 70 kohaga restoran La Boheme ning ligi 150 kohaga Kaval Antsu kõrts ja terrass, mis avatud suveperioodil. Toitlustusosakond pakub mõisakliendile peale hommiku-, lõuna- ja õhtusöökide ka eraüritusi, konverentside kohvipause, kui ka cateringi teenust. Sobivalt kandidaadilt ootame ennekõike sõbralikust ja teenindusvalmidust, mis tagaks klientide rahulolu ja Vihula mõisa hea maine.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • märksõnaga "toitlustusteenindaja"

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: taavi.kokkuhotelsgroup.com

Identificador de la vacante:1429947.

Ver las 481 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.