Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > trabajador de servicio de restauración para aerolíneas/trabajadora de servicio de restauración para aerolíneas > Klienditeenindaja-baaridaam

Empleos de trabajador de servicio de restauración para aerolíneas/trabajadora de servicio de restauración para aerolíneas en Estonia

Klienditeenindaja-baaridaam

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores de comidas al mostrador › trabajador de servicio de restauración para aerolíneas/trabajadora de servicio de restauración para aerolíneas.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Müüjad › Muud müügiga tegelevad teenindajad › Toidukioski müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Sinu peatööülesanded on:

- kohvi, tee ja kokteilide valmistamine;

- hommikune ettevalmistus tööpäevaks ja/või õhtune koristus;

- klientide teenindamine;

- kohviku korrashoid päeva jooksul.

Omalt poolt pakume: Omalt poolt pakume:

* väärilist palka (vastavalt kogemusele),

* toredaid ja töökaid töökaaslaseid,

* sõbralikku töökeskkonda,

* tasuta lõuna ja kohvi,

* võimalust areneda,

* väljaõpet ja juhendamist sisseelamisel,

* hommikul kohvi koos magustoiduga,

* tasuta lõuna,

* tööd graafiku alusel,

* ööd pidevalt arenevas ettevõttes.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

- oled vähemalt 19-aastane,

- oled suure pingetaluvuse ning vastutustundega,

- eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel, võõrkeeltest on vajalik inglise keel ning ka vene keel tuleb kasuks,

- oskus töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnana,

- oled rõõmsameelne, aus, korrektne, abivalmis ja kohusetundlik,

- Sul on tahe teha tööd ning soov pakkuda meie külalistele ainult parimat kogemust,

- suudad luua korda ja seda hoida;

- Sulle sobib graafikuga töö ja oled valmis töötama vastavalt graafikule;

- oled abivalmis ja hea suhtleja (sh inglise keeles) nii oma tiimi kui klientidega;

- Sul on varasem klienditeeninduse kogemus.

- oled rõõmsameelne ja koostöövalmis kolleeg, aitad teisi ning ei oota kuna küsivad abi,

- tervisetõend oleks kasuks.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OÜ Meline.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5598 0588
  • Correo electrónico: smiletartugmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1570398.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores de comidas al mostrador › trabajador de servicio de restauración para aerolíneas/trabajadora de servicio de restauración para aerolíneas ofertadas.