Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Toimistosiivooja, Inhouse Partners Oy, Keminmaa

Vacante de limpiador doméstico/limpiadora doméstica en Lappi (Finlandia)

Toimistosiivooja, Inhouse Partners Oy, Keminmaa

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Inhouse Partners Oy on valtakunnallisesti toimiva kokonaisvaltaisiin siivous- ja toimitilapalveluratkaisuiden tuottamiseen erikoistunut yritys.

Haemme reipasotteista siivoojaa toimistosiivoukseen Keminmaahan. Työtä tehdään klo  6-21 välillä 2- 3h ilta. Lisätunteja on mahdollista saada. Toivomme että etsimämme henkilö on reipas, luotettava ja oma-aloitteinen. Sinulla olisi hyvä olla kokemusta jonkin verran siivouksesta, mutta meiltä saat kattavan perehdytyksen työhön. Käy täyttämässä hakemus nettisivuillamme www.ihp.fi/rekrytointi tai jätä vapaamuotoinen hakemus rekryoulihp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 172 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Inhouse Partners Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:4640dfcd-d748-45d8-8f52-020053269fba.

Ver las 167 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.