Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Toimisto- Ja Kodinhoitaja, Mrec Services Oy, Helsinki

Toimisto- ja kodinhoitaja, Mrec Services Oy, Helsinki

Ofertas de limpiador doméstico/limpiadora doméstica en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme tiimiimme luotettavaa ja reipasta toimisto- ja kodinhoitajaa helpottamaan arjen pyörityksessä.

Tehtäviin kuuluu Helsingin keskustassa sijaitsevan toimiston ylläpitosiivousta ja toimiston avustavia tehtäviä, kuten kauppatilauksien tekeminen ja kokouskattauksien hoitaminen. Lisäksi tehtäviin kuuluu kotisiivousta sekä muita kodinhoidollisia tehtäviä (ruuanlaittoa, vaatehuoltoa, kauppakassin vastaanottoa, yms).

Monipuolinen työ sopii hyvin ripeään ja itsenäiseen työskentelyyn tottuneelle. Tehtävässä onnistumisessa auttaa huolellisuus, oma-aloitteisuus, joustavuus sekä positiivinen asenne. Haluamme tarjota sinulle vakituisen kokopäivätyön mukavassa porukassa, joka todella arvostaa työpanostasi.

Edellytämme, että henkilö kykenee liikkumaan pääkaupunkiseudulla ja Suomen kielen taito on toivottavaa. Työtehtävistä maksetaan reilu, kokemuksen mukainen palkka luontaisetuineen.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 944 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Mrec Services Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:a8b29eb9-d79b-44f6-b1df-15f9d21ba331.

Ver las 412 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.