Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Autojuht-ekspediitor

Autojuht-ekspediitor. Estonia

Oferta de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto en Estonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid › Sõiduauto-, paketiauto- ja mootorrattajuhid › Sõiduauto-, takso- ja paketiauto juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kaubavedaja

Tööülesanded: Tööülesandeks on kaubavedu ehk on vaja sõita 5 päeva nädalas marsruudil Tallinn-Tartu-Tallinn. Tegemist ei ole kullerteenusega, vaja on võtta kaup peale Tallinnast (ühest kohast) ja viia see Tartusse. Tartus tuleb kaup jagada mõne asukoha vahel ja tagasiviimiseks võtta samuti mõnest kohast kaup peale ja see toimetada tagasi Tallinna (samasse asukohta, kus töö algas).

Töö algus DHL Tallinna terminal ja tööpäeva lõpp samas kohas.

Töövahendiks on B-kategooria kaubik, täismassiga 3500 kg.

Omalt poolt pakume: Tööaeg on esmaspäevast reedeni. Nädalavahetused ja riigipühad on vabad.

Võimalik on kokku leppida ka töösõidukiga sõidud töö ja kodu vahel või maksta isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni.

Vajalik skänneriga töötamise oskus (väljaõpe võimalik kohapeal).

Võimalik tulla proovipäevale ja marsruut kaasa sõita.

Vajadusel on tööandja poolt tööriided ja -jalanõud.

Muud nõuded: Vajalik on B-kategooria autojuhilubade olemasolu ja sõidukogemus kaubikuga.

Töötaja peab valdama eesti keelt vähemalt suhtlustasandil.

Töö tegemise juures on oluline jälgida tehnika heaperemehelikku kasutamist, korrashoidu ja puhtust.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,8

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: BCE TRANSPORT GRUPP OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: martinbcetransgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1583841.

Ver las 180 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.