Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > ebanista > Tisler

Tisler. Estonia

Trabajar de ebanista en Estonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Ebanistas y afines › ebanista.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Toiduainete töötlejad, toitlustustöölised, rõivatööstuse ja muude käsitööalade töölised › Puidutöötlejad, tislerid jms töölised › Tislerid jms töölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Köögid, garderoobid, vannitoamööbel, erimööbel, sisekujundajate tellimused

Tööülesanded: Oleme eritellimusmööblit tootev ettevõte ja otsime oma meeskonda tislerit.

Tööülesanneteks on mööbli tootmine jooniste põhjal.

Toodame mööblit nii eraklientidele kui ka äriklientidele. Põhilise osa moodustab meie tootmisest köögimööbli, garderoobide, vannitoamööbli, restoranide ja hotellide eritellimusmööbli valmistamine.

Omalt poolt pakume: Huvitavat ja väljakutsuvat tööd.

Konkureerivat palka.

Paindlikku tööaega.

Meil on nooruslik ja erialaselt entusiastlik kollektiiv ning pidevalt arenev töökeskkond.

Muud nõuded: Kandidaadilt eeldame tisleritöö kogemust ja tööjooniste lugemise oskust.

Hindame kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Dafug OÜ (http://www.maht.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5621 2291
  • Correo electrónico: infomaht.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1579854.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Ebanistas y afines › ebanista ofertadas.