Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > ebanista > Mööblitisler

Mööblitisler. Estonia

Contratación de ebanista en Estonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Ebanistas y afines › ebanista.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Toiduainete töötlejad, toitlustustöölised, rõivatööstuse ja muude käsitööalade töölised › Puidutöötlejad, tislerid jms töölised › Tislerid jms töölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: - Eritellimusmööbli ja sisustusdetailide valmistamine vastavalt joonistele, s.h. viimistluseks ette valmistamine.

- Puidutöö seadmete kasutamine (formaatsaag, freespink, erinevad elektrilised käsitööriistad)

- Detailide ja mööbli pakkimine, transport ja paigaldus.

- Töökoha ja tööriistade korrashoid.

Omalt poolt pakume: - Konkurentsivõimelist töötasu.

- Kaasaegseid tööriistu ja seadmeid (Festool, Blum, Altendorf).

- Eneseteostusvõimalusi ja võimalust oma oskuste täiendamiseks.

Muud nõuded: - Eelnev töökogemus mööblitislerina.

- Kasuks tuleb ka mööblitisleri kutseharidus.

- Korrektsus. Kohuse- ja vastutustundlikus, täpsus, hoolsus.

- Iseseisva töö oskus, suutlikkus tööülesandeid planeerida ja jagada.

- Jooniste lugemisoskus.

- Kasuks tuleb viimistlustööde oskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Empleador: B Mööbel OÜ (http://www.bodo.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5645 5115
  • Correo electrónico: infobodo.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1575063.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Ebanistas y afines › ebanista ofertadas.