Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > montador de puertas/montadora de puertas > Timpuri, Kesätyö, Kuopio

Ofertas de trabajo en Finlandia (Pohjois-Savo) de montador de puertas/montadora de puertas

Timpuri, Kesätyö, Kuopio

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › montador de puertas/montadora de puertas.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Kirvesmiehet ja rakennuspuusepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme kokeneita kirvesmiehiä tulevalle kesälle Kuopioon.

Etsimme tekijöitä, joille on kertynyt kokemusta laajasti erilaisista tehtävistä. Kykenet itsenäiseen työskentelyyn. Työtehtävät ovat vaihtelevia töitä perustuksista aina viimeisen listan asennukseen, osaamisen ja aikaisemman kokemuksen mukaisesti.

Vaatimuksena:

-Suomen kielen taito

-Useamman vuoden kokemus rakennusalan vaihtelevista tehtävistä

-Voimassa oleva työturvallisuuskortti

Työt kestävät muutamista viikoista kuukausiin asiakkaan tarpeiden mukaisesti. Töitä on tarjolla asiakkaiden tarpeiden mukaisesti.

Bolttilaisena sinulle kuuluu

+ Osaamiseen ja TES:iin perustuva palkka ja lisät

+ Työsuoritukseesi perustuva bonus!

+ Huipputason työterveys Kuopion keskustassa

+ Työvaatteet päästä varpaisiin, sekä perustyökalut

+ Avuksesi osaavat rekrytoijat työllistymisessä ja työsuhdeasioissa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 162 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:88cfec5f-858c-44dd-a647-87a1ad638c25.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › montador de puertas/montadora de puertas ofertadas.