Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > carpintero/carpintera > Timpuri, Tp Avuksenne Oy, Kirkkonummi

Timpuri, TP Avuksenne Oy, Kirkkonummi. Helsinki-Uusimaa

Demanda en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de carpintero/carpintera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Kirvesmiehet ja rakennuspuusepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Kirkkonummelle

TIMPURIA

Etsimme nyt ammattitaitoista timpuria jolta löytyy aiempaa kokemusta runkotöiden teosta. Arvostamme monipuolista osaamista sekä aikaisempaa rakennusalan kokemusta. Tehtävässä pärjää parhaiten motivoituneella asenteella, ahkeralla ja oma-aloitteisella työotteella sekä hyvällä fyysisellä kunnolla. Toivomme hakijalta voimassa olevaa työturvallisuuskorttia sekä suomen kielen osaamista.

Kyseisen työmaan arvioitu kesto on muutama kuukausi mutta taitavalle tekijälle voisi olla tarjolla töitä pidemmäksikin ajaksi! Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

Toivomme sinulta:

- Aikaisempaa kokemusta runkotöiden teosta

- Hyvää ja motivoitunutta asennetta

- Ahkeraa ja oma-aloitteista työotetta

- Suomen kielen osaamista

- Voimassa olevaa työturvallisuuskorttia

Tarjoamme sinulle:

- Kilpailukykyisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Laadukkaat työvaatteet

- Monipuolisen työnkuvan ja hyvät saumat pitkäkestoiselle työpaikalle

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:fade780e-e672-4975-9e4d-b44d82ffa664.

Ver las 401 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera ofertadas.