Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Electrotécnicos > Terenski/a Tehničar/ka Za Podršku Korisnicima Hrvatskog Telekoma

TERENSKI/A TEHNIČAR/KA ZA PODRŠKU KORISNICIMA HRVATSKOG TELEKOMA

Ofertas en Croacia de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta tražimo profesionalne i odgovorne osobe koje zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije, za rad na poziciji:

Terenski tehničar za podršku korisnicima Hrvatskog Telekoma (m/ž)

Kako bi izgledao tvoj radni dan?

Svaki radni dan je dinamičan, upoznaješ puno ljudi, voziš se službenim automobilom, koristiš alate i mjerne uređaje pri rješavanju problema, prezentiraš i prodaješ usluge Hrvatskog telekoma, sudjeluješ na timskim sastancima, te dobivaš redovitu povratnu informaciju na svoj rad.

Nudimo:

  • mogućnost dugoročnog zapošljavanja
  • mjesečne bonuse
  • naknadu za topli obrok
  • službeno vozilo za potrebe terenskog rada
  • službeni mobitel i laptop
  • program nagrađivanja “Preporuči novog kolegu”
  • plaćeni dopust za prvi dan/vrtića škole
  • osigurane online edukacije
  • mogućnost razvoja karijere

Odgovornosti:

  • održavanje korisničke opreme i otklon teškoća kod postojećih korisnika Hrvatskog Telekoma
  • instaliranje nove opreme i priključivanje novih korisnika na mrežu
  • samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
  • obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti
  • savjetovanje korisnika oko odabira usluge

Uvjeti:

  • SSS, poželjno tehničke, telekomunikacijske ili računarske struke
  • obvezna vozačka dozvola B kategorije
  • sposobnost rada na visini
  • razvijene računalne vještine
  • spremnost na terenski rad
  • spremnost na rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Electus DGS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zivotopiselectus.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2549492.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.