Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Terenski Prodajni Predstavnik Za A1 Usluge (m/ž)

TERENSKI PRODAJNI PREDSTAVNIK ZA A1 USLUGE (M/Ž). Croacia

Trabajar de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nudimo:

  • uz fiksnu plaću, mjesečne prodajne bonuse sukladno ostvarenim rezultatima
  • mjesečne dodatne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 207 € neto
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • božićnicu i poklon bonove za djecu
  • slobodne vikende, radno vrijeme je od ponedjeljka do petka

Ostale pogodnosti:

  • stručna obuka u prodaji i razvoj prodajnih vještina
  • mogućnost napredovanja i povećanja plaće nakon tri mjeseca rada te izgradnja karijere
  • osiguran prijevoz iz ureda do terenskog mjesta rada
  • MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu
  • prilika za sudjelovanje u nagradnim igrama i drugim timskim aktivnostima
  • anoniman i besplatan program pomoći zaposlenicima kroz stručnu pomoć u različitim životnim situacijama

Odgovornosti:

  • terenska prodaja A1 usluga i prodajno savjetovanje privatnih korisnika
  • održavanje i proširenje baze korisnika
  • dostizanje individualnih prodajnih ciljeva – mjesečno, kvartalno i godišnje

Uvjeti:

  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • proaktivnost, odgovornost i usmjerenost na zadatke
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • orijentiranost prema korisniku tijekom prodajnog procesa

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Molimo Vas nastavite s prijavom klikom na link za prijavu.

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati putem e-mail adrese zivotopiselectus.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Electus DGS d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2526445.

Ver las 481 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.