Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Agrónomos > Terenski Agronom/ka-pripravnik/ca

TERENSKI AGRONOM/KA-PRIPRAVNIK/CA. Croacia

Ofertas de empleo en Croacia de Agrónomos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Agrónomos y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Life science professionals › Farming, forestry and fisheries advisers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ostale informacije:

HRVATSKI DUHANI d.d. dio su grupe British American Tobacco, jedna od vodećih svjetskih multinacionalnih kompanija u području duhanske industrije. Zahvaljujući našim zaposlenicima nastavili smo rasti, stoga tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

​ Terenski agronom/ka-pripravnik/ca

Opis posla:

  • Rad na terenu/proizvodnom području sa proizvođačima duhana.
  • Ugovaranje proizvodnje duhana, praćenje proizvodnje duhana, ispunjavanje definiranih obveza i planiranih rezultata za svakog proizvođača s kojim je sklopljen ugovor o proizvodnji.
  • Asistiranje i pružanje potpune podrške proizvođačima duhana tijekom ciklusa uzgoja duhana, osiguravanje provođenja tehnoloških mjera određenih od strane BAT Grupe (Hrvatski duhani d.d.) usmjerenih prema postizanju definiranih kvantitativno/kvalitativnih rezultata proizvodnje.
  • Planiranje, vođenje i nadzor ključnih aktivnosti ciklusa proizvodnje duhana uz fokus na osnovne ključne pokazatelje učinkovitosti: konstantno unaprijeđenje prinosa i kvalitete, upravljanje troškovima proizvodnje, upravljanje financiranjem proizvođača, provedba ESG-a i najboljih praksi u proizvodnji duhana, planiranje i upravljanje inputima proizvodnje i koordinacija opskrbe repromaterijalima.
  • Komunikacija na engleskom jeziku te prilagodljivost na korporativne zahtjeve multinacionalne kompanije.

    Uvjeti

  • Potrebna stručna sprema: VŠS/VSS, kratki stručni studij, stručni preddiplomski studij, sveučilišni preddiplomski studij / specijalistički diplomski stručni studij, sveučilišni diplomski ili integrirani studij.
  • Zahtijevana struka: poljoprivreda/agronomija.
  • Dobro aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.
  • Dobro znanje rada na računalu: Ms Office, posebno Excel.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

    Prednosti

  • Iskustvo u radu s poljoprivrednim proizvođačima/kooperativna proizvodnja.
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine.
  • Želja za stjecanjem znanja i učenjem novih vještina.
  • Entuzijazam, proaktivnost, razvijanje pobjedničkog duha.
  • Poznavanje rada u SAP sustavu.
  • Organiziranost i obraćanje pažnje na detalje.

    Trajanje ugovora: Na određeno vrijeme na godinu dana s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme.

    Molimo životopis i molbu dostaviti na e-mail adresu: posao_hdbat.com uz obaveznu naznaku u naslovu mail-a za koji točno natječaj se prijavljujete.

    Prijavite se na oglas i pridružite se uspješnoj međunarodnoj grupi.

    Veselimo se Vašoj prijavi!

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HRVATSKI DUHANI d.d..

Instrucciones para solicitar:

Email: posao_hdbat.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2554446.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Agrónomos y afines ofertadas.