Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > electricista de obras > Teollisuussähköasentaja Nurmijärvelle (kyyti Kotkasta), Kotka

Teollisuussähköasentaja Nurmijärvelle (Kyyti Kotkasta), Kotka

Demanda de electricista de obras en Kymenlaakso (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt sähköasentajaa työskentelemään Nurmijärvelle. Työtehtäviisi kuuluu monipuoliset sähköalan tehtävät yrityksen eri projekteissa.

Pääasiallisesti voimavirta-asennuksia teollisuuden asiakkaille.

Työporukka lähtee Kotkasta ja asunto tarjotaan Nurmijärvellä. Töitä tehdään ma-to.

Odotamme hakijoilta sähköalan osaamista teollisuuden parissa, hyviä yhteistyö- ja kommunikaatiotaitoja sekä sujuvaa suomen kielen taitoa. Työn suorittamiseksi vaaditaan voimassa oleva työturvakortti.

Haluamme, että olet innokas ja motivoitunut ottamaan vastaan uusia haasteita. Varmistamme, että saat työssäsi tarvittavan tuen ja ohjauksen, jotta voit kehittää ammattitaitoasi.

Etsimämme henkilöltä vaaditaan vähintään 3 vuoden kokemus sähköalalta, työturva- sekä Sähkötyöturvallisuuskortti.

Mikäli olet oma-aloitteinen ja haluat tuoda osaamisesi osaksi nuorekasta tiimiämme, olet etsimämme henkilö. Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Työaika Ma-Ke klo 7-19 ja klo To 7-11

TARJOAMME:

- Mielekkään työnkuvan ja vaihtelevat työkohteet

- Ammattilaisista koostuvan tiimin tuen

- Palkkauksen vähintään TES:n mukaan

- Mahdollisuuden saada palkan päälle bonusta hyvin tehdystä työstä

- Työterveyspalvelut Terveystalossa heti ensimmäisestä työpäivästä alkaen

- Ammatti- ja kielitaitoista apua sekä neuvontaa työsuhdeasioihin

- Boltin oman sovelluksen, jonka kautta hoidat työsuhdeasiat helposti

KIINNOSTUITKO?

Käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme ehdokkaita jo hakuaikana, paikka täytetään heti oikean henkilön löydyttyä

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kymenlaakso.

Ver 80 ofertas de trabajo en "Kymenlaakso" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:96d0ab5e-acf5-47d3-8bf1-cc7f4833058e.

Ver las 52 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras ofertadas.