Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > pintor de vehículos/pintora de vehículos > Teollisuusmaalari, Meri-met Oy, Karkkila

Ofertas de trabajo de pintor de vehículos/pintora de vehículos en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Teollisuusmaalari, Meri-met Oy, Karkkila

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Barnizadores y afines › pintor de vehículos/pintora de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Ruiskumaalaajat ja -lakkaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

MeriMet Oy on vuonna 1983 perustettu asennusvalmiiden, vaativien keskiraskaiden valu- ja teräskomponenttien koneistamiseen keskittynyt sopimusvalmistaja.

Tarjoamme asiakaslähtöisiä kokonaisratkaisuja aina valmistuksesta varastointiin ja logistiikkaan. Toimimme Karkkilassa ja meitä on noin 40 työntekijää.

Haemme vakituiseen työsuhteeseen ammattitaitoista TEOLLISUUSMAALARIA automaattimaalaamon monipuolisiin tehtäviin.

Työtehtäviisi kuuluu maalauslinjan käyttö, laadunvarmistus ja maalausprosessia ylläpitävät toiminnot.

Edellytämme sinulta kokemusta teollisuusmaalauksesta sekä soveltuvaa koulutusta. Kokemus robottimaalauksesta ja ohjelmoinnista katsotaan eduksi. Arvostamme aktiivista ja huolellista työskentelyotetta sekä kykyä tiimityöskentelyyn.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 974 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Meri-Met Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:a1c8680a-983f-4158-945d-0851ff70f8ed.

Ver las 65 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Barnizadores y afines › pintor de vehículos/pintora de vehículos ofertadas.