Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > montador de andamios/montadora de andamios > Telineasentajia Pitkäaikaiseen Työsuhteeseen, 5 Paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Contratación de montador de andamios/montadora de andamios en Pirkanmaa (Finlandia)

Telineasentajia Pitkäaikaiseen Työsuhteeseen, 5 Paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes › montador de andamios/montadora de andamios.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Muut rakennustyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Telineasentajia, -kokoaikainen (Tampere)

Jos sinua kiinnostaa kokoaikainen ja pitkäaikainen työ rakennusalalla, lue ihmeessä lisää!

Etsimme nyt  asiakkaallemme TELINEASENTAJIA pitkäaikaiseen työsuhteeseen. Työ on kokoaikainen ja työssä on mahdollisuus vakituiseen työsuhteeseen. Työn saisit aloittaa elokuun aikana. Aloitusaika tarkentuu vielä myöhemmin.

Työtehtävät koostuvat erilaisten telinekokonaisuuksien asentamisesta ja purkamisesta rakennustyömailla. Asiakkaita voivat olla julkiset ja yksityiset rakennusliikkeet. Työtä tehdään 40h/vko, klo 7-15.30. Yrityksessä on käytössä rakennusalan työehtosopimus, joten aloittelevan työntekijän palkka on 11,98€, mutta jos sinulla on kokemusta enemmän, palkkasi on noin 15-17€. Keskustelemme mielellämme palkkatasosta yhdessä.

Tarjoamme:

- pitkäaikaisen työn vakaassa yrityksessä

- selkeät työajat

- reilun työnantajan, jossa työntekijöitä todella arvostetaan

- tyypillistä kattavammat työterveyspalvelut

- laadukkaat työvaatteet

Tehtävässä menestyminen edellyttää:

- uskallusta tehdä töitä korkeissakin kohteissa

Arvostamme:

- kokemusta telineasennuksista tai telineillä työskentelystä

- oma-aloitteisuutta

- luotettavuutta

- asiakaspalveluhenkisyyttä

- hyvää fyysistä kuntoa

- kiinnostusta oppia ja kehittyä työssä

Rehelliselle ja luotettavalle tekijälle on tehtävässä tarjolla pitkäaikainen työ!  Jos tehtävä herätti kiinnostuksesi, nyt olisi sinun vuoro kertoa itsestäsi lisää!

Täytä hakemus pikimmiten linkistä: https://www.click-hp.fi/hakemus/20191. Kerro hakemuksessasi mahdollisimman tarkasti osaamisestasi ja aikaisemmasta työkokemuksestasi. Kerrothan meille, miksi olisit juuri tähän tehtävään sopiva valinta. Jos sinulla on mitä vain kysyttävää, soita tai laita viestiä/sähköpostia Click henkilöstöpalveluiden seniorikonsultti Meeri Töllille, p. 050 411 6510,   etunimi.sukunimiclick-hp.fi .

Arkisin 40h/vko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 275 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:64d22176-a1b1-4dec-859c-c011cc6d5224.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes › montador de andamios/montadora de andamios ofertadas.