Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Telefonski/a Prodajni/a Savjetnik/ca

TELEFONSKI/A PRODAJNI/A SAVJETNIK/CA. Croacia

Oferta de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Lugera Talent Solutions (prethodno Adecco) globalni je lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Naš je klijent je partner tvrtka jedne od vodećih telekomunikacijskih kompanija u Hrvatskoj, specijalizirana za prodaju telekomunikacijskih paketa i usluga. Radi daljnjeg proširenja opsega posla u potrazi smo za pojačanjem na poziciji:

Telefonski prodajni savjetnik (m/ž)

Lokacija: Zagreb

TVOJI RADNI ZADACI:

• Kontaktiranje postojećih i potencijalnih korisnika partner operatera

• Prezentacija i prodaja telekomunikacijskih usluga, paketa i pogodnosti

• Održavanje i administracija dodijeljene baze korisnika

• Povećanje zadovoljstva korisnika

ŠTO OČEKUJEMO OD NAŠEG IDEALNOG KANDIDATA:

• Minimalno SSS

• Prethodno iskustvo na sličnim poslovima je prednost

• Poznavanje rada na računalu

• Izražajne komunikacijske vještine i usmjerenost na ostvarivanje rezultata

• Proaktivan i fleksibilan pristup radu

ZAUZVRAT TI NUDIMO:

• Radno vrijeme u jutarnjoj smjeni od ponedjeljka do petka

• Kasnije postoji mogućnost povremenog rada od kuće

• Financijski paket: fiksni dio + naknada za prijevoz + atraktivni bonusi

• Organiziran topli obrok u smjeni

Ukoliko si zainteresiran/a za navedenu poziciju i udovoljavaš navedenim kriterijima, pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Dozvola za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem ministarstva nadležnog za rad br. 178/20.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: LUGERA TALENT SOLUTIONS d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2526651.

Ver las 470 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.