TELEFONSKI AGENT, PRODAJA IN SVETOVANJE - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija

Oferta de empleo en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija) de Vendedores por teléfono

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Drugi prodajalci/druge prodajalke : Prodajalci/prodajalke po telefonu.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRODAJALCI PO TELEFONU, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PRODAJA IN SVETOVANJE NA PODROČJU PREHRANSKIH DOPOLNIL, DELO S CRM, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Sprejemanje in podpora vrednot naravnega, domačega, bio lokalnega načina življenja in razmišljanja

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 206 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: NAJ ZAME, posredništvo in svetovanje d.o.o..

Dirección: Črmošnjice pri Stopičah 53 A, 8000 NOVO MESTO.

Contacto: CESAR BOŠTJAN

Email: infoReemplazar por una arrobanajzame.si

Teléfono: 041 843 366.

Ver las 514 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.