Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Vendedores por teléfono > Telefoniczny Doradca Klienta (o)

Telefoniczny Doradca Klienta (O). Polonia

Trabajo de Vendedores por teléfono en Polonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Inni sprzedawcy : Sprzedawcy w ośrodkach kontaktów z klientami

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: telefoniczny kontakt z klientem, dbanie o relację z klientem, dbanie o wizerunek firmyWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe- pozostałe: Wymagania: mile widziany status studenta, dobra dykcja, wykształcenie bez znaczenia.

Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 8.00 - 20.00 oraz soboty w godz.: 09.00 - 16.00 - praca na umowę zlecenie - elastyczny grafik, godziny pracy do uzgodnienia; wynagrodzenie: 14,70 zł brutto/godz.

Kontak: CCIG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; ul.

Kochanowskiego 32, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 513 204 004 lub 14 634 86 00; CV można przesyłać na adres e-mail: natalia.kutaccp.com.pl lub ccig.pl" rel="nofollow">hrtccig.pl lub ccp.com.plSpos" rel="nofollow">anastazja.wolowiecccp.com.plSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 30.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 14.7 (PLN).

Empleador: CCIG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Natalia Kuta, tel.: 513204004, 146348600, email: ccp.com.pl" rel="nofollow">natalia.kutaccp.com.pl

Identificador de la vacante:1540StPr/19/1517.

Ver las 754 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.