Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Técnicos en ingeniería mecánica > Tehnolog/tehnologinja Održavanja

TEHNOLOG/TEHNOLOGINJA ODRŽAVANJA. Croacia

Contrato en Croacia de Técnicos en ingeniería mecánica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Mechanical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNOLOG ODRŽAVANJA (m/ž)

1 izvršitelj

Koprivnica

Na neodređeno vrijeme uz probni rad

Imat ćeš priliku:

  • Izrađivati planove održavanja na godišnjoj i operativnoj razini
  • Pripremati tehničku dokumentaciju i podloge za radne naloge
  • Izrađivati troškovnike te provoditi analize troškova održavanja
  • Predlagati poboljšanja na opremi i provoditi ih
  • Voditi računa o količini materijala potrebnog za izradu te rezervne dijelove
  • Sudjelovati u projektima u domeni struke i ovlaštenja
  • Kontrolirati radnu dokumentaciju i izvještaje

Nudimo ti:

  • Stručno usavršavanje u vidu raznih internih i eksternih edukacija
  • Postepeno uhodavanje u posao kroz program mentorstva
  • Realizaciju ideja i prijedloga za unaprjeđenje postojećeg načina rada
  • Ravnotežu privatnog i poslovnog života
  • Dodatne slobodne dane prema stažu i za roditelje s djecom do 15 godina
  • Plaćeni dopust za važne osobne potrebe
  • Jubilarne nagrade
  • Poklon djeci povodom božićnih i novogodišnjih blagdana
  • Omogućenu prehranu ili novčanu paušalnu naknadu za troškove prehrane

Što očekujemo:

  • Minimalno SSS strojarskog usmjerenja
  • Minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima
  • Iskustvo u korištenju AutoCAD-a i MS Office paketa (Word, Excel, MS Project)
  • Razvijene vještine planiranja i organizacije rada
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačku dozvola B kategorije

PRIJAVE putem linka za prijavu najkasnije do 7.7.2024.

O tvrtki:

IGMA d.o.o. članica je NEXE Grupe i dugi niz godina se uspješno bavi eksploatacijom šljunka i pijeska te proizvodnjom betonskih elemenata, a djelatnost obavlja na području Republike Hrvatske za poznate naručitelje državnih i gradskih institucija kao i za mnoge tvrtke i privatne investitore.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: IGMA d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2526836.

Ver las 76 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.