Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en ciencias físicas y químicas > Tehničar/ka Ulaznih Materijala U Odjelu Za Skladištenje Na Lokaciji Hrvatski Leskovac

TEHNIČAR/KA ULAZNIH MATERIJALA U ODJELU ZA SKLADIŠTENJE NA LOKACIJI HRVATSKI LESKOVAC

Demanda de Técnicos en ciencias físicas y químicas en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y químicas.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Chemical and physical science technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. temeljnog Kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama („Narodne novine“  broj 56/2022, 127/2022, 58/2023, 128/2023) i odluke ravnateljice

o b j a v l j u j e

N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme

na radno mjesto

1. Tehničar ulaznih materijala u Odjelu za skladištenje na lokaciji Hrvatski Leskovac – 1 izvršitelj

Uvjeti:

• osim općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa kandidati moraju ispunjavati i ove uvjete:

Za radno mjesto pod 1.

• SSS farmaceutski, kemijski, prehrambeni, veterinarski ili zdravstveno laboratorijski smjer

• radno iskustvo 12 mjeseci,

• položen stručni ispit,

• znanje engleskog jezika,

• napredno znanje rada na računalu,

• poželjno radno iskustvo u procesima skladištenja, izdavanja lijekova i medicinskog potrošnog materijala,

• poznavanje rada u DPP okruženju, te rad u okruženju s razvijenim sustavom kvalitete

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• životopis,

• preslika svjedodžbe,

• preslika potvrde o stažu sa mirovinskog osiguranja,

• preslika domovnice,

• dokaz o znanju rada na računalu (izjava ili potvrda),

• dokaz o znanju engleskog jezika (izjava ili potvrda),

• preslika uvjerenja o položenom stručnom ispitu,

• uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (uvjerenje ne starije od tri mjeseca).

Radni odnos pod 1 zasniva se na određeno vrijeme 12 mjeseci uz probni rok od dva mjeseca, radi upražnjenog radnog mjesta, uz mogućnost produženja ugovora.

Na natječaj se mogu pod jednakim uvjetima javiti osobe oba spola.

Prijave s dokazima za radno mjesto pod 1 o ispunjavanju traženih uvjeta treba dostaviti u zatvorenoj omotnici u roku od 15 dana od dana objave natječaja na adresu Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu, Zagreb Petrova 3, s naznakom „Prijava na natječaj – naziv radnog mjesta“.

Za kandidate koji ne posjeduju relevantan dokaz o poznavanju rada na računalu izvršit će se provjera znanja. Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, ukoliko to ocjeni opravdanim, poslodavac može provesti prethodnu provjeru znanja i vještina, sposobnosti te stečenog radnog iskustva bitnih za obavljanje radnog mjesta na koje se kandidat prijavio, putem pisanog testiranja i intervjua. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidat koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju po posebnom Zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve posebnim propisima određene dokumente.

Ako se na javni natječaj ne prijave osobe koje ispunjavaju propisane i objavljene uvjete, odnosno ako prijavljeni kandidati ne zadovolje na provjeri znanja, pa izbor nije bio moguć, ravnateljica će obustaviti postupak po ovom natječaju.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune ili nepravovremene prijave na natječaj, ne smatraju se kandidatima u postupku.

O izboru kandidati će biti obavješteni najkasnije u roku 15 dana računajući od dana donošenja odluke o izboru.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: HRVATSKI ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu, Zagreb P

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2521219.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y químicas ofertadas.