Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos de ingeniería de las telecomunicaciones > Tehničar/ka Za Telekomunikacije

TEHNIČAR/KA ZA TELEKOMUNIKACIJE. Croacia

Ofertas de trabajo de Técnicos de ingeniería de las telecomunicaciones en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en telecomunicaciones y radiodifusión › Técnicos de ingeniería de las telecomunicaciones.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Information and communications technicians › Telecommunications and broadcasting technicians › Telecommunications engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu koju zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

Tehničar za telekomunikacije (m/ž)

Kako bi izgledao tvoj radni dan?

Svaki radni dan je dinamičan, upoznaješ puno ljudi, voziš se službenim automobilom, koristiš alate i mjerne uređaje pri rješavanju problema, prezentiraš i prodaješ usluge Hrvatskog telekoma, sudjeluješ na timskim sastancima, dobivaš redovitu povratnu informaciju na svoj rad.

Nudimo ti:

  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • službeno vozilo za potrebe rada na terenu
  • službeni mobitel, laptop i tablet
  • bonuse na plaću
  • naknadu za topli obrok
  • program nagrađivanja “Preporuči novog kolegu”
  • slobodan prvi dan škole za roditelje prvašića
  • osigurane online edukacije i razvojni programi

Tvoji zadaci:

  • održavanje korisničke opreme i otklon teškoća kod postojećih korisnika Hrvatskog Telekoma
  • instaliranje nove opreme i priključivanje novih korisnika na mrežu
  • samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
  • obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti
  • savjetovanje korisnika oko odabira usluge

Uvjeti koje ispunjavaš:

  • SSS tehničke, telekomunikacijske ili računarske struke
  • spremnost za rad na terenu
  • sposobnost rada na visini
  • obvezna vozačka dozvola B kategorije
  • napredno poznavanje rada na računalu

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Electus DGS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zivotopiselectus.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2533548.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en telecomunicaciones y radiodifusión › Técnicos de ingeniería de las telecomunicaciones ofertadas.